panny, panicové

KATEGORIE: Panny, panicové

Silvie dá každému

O Silvii jsem snil už rok. Představoval jsem si, jak ji hladím po vlasech, jak ji líbám na rty, jak si hraju s jejími prsty, když se držíme za ruce. Byla opravdu hezká, vlastně nejhezčí z celého ročníku. Když jsme nastoupili do stejného ročníku na vysoké škole, nemohl jsem se jí nabažit. Viděl jsem ji poprvé na imatrikulaci, když zavolali její jméno a ona se tak plavně zvedla a došla si uličkou ke stolku, aby mohla přísahat. Okamžitě jsem se do ní zamiloval.
Přečíst
Autor:
Martin B
Publikováno:
19. 12. 2017
Přečteno:
8165x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt