panny, panicové

KATEGORIE: Panny, panicové

Poprvé s vesnickou cuchtou

Ještě jsem nikdy s nikým nespal. Pytlíka jsem pomalu tahal po zemi a pravou ruku jsem měl namakanější než Schwarzenegger v mládí. A mému stavu rozhodně ani nepomohlo to, že jsem léto trávil u babičky, protože naši mě nechtěli nechat doma samotného. Teda spíš se mě chtěli zbavit, ale nechtěli to přiznat. Babička bydlela na vesnici, a tak tady nebylo co dělat, jedinou výhodou byl nedaleký rybník, kam se scházeli chalani a děvušky z okolních vesnic. Takové scházedlo pro místní balíky.
Přečíst
Autor:
Petr S.
Publikováno:
7. 9. 2016
Přečteno:
9404x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt