panny, panicové

KATEGORIE: Panny, panicové

Květinářčin věneček

V květinářství je před adventem hrozný frmol. Nejenže se ještě nedovyprodaly věnce na hroby na Dušičky, které jsme musely dělat pomalu po nocích, ale teď se ještě musí chystat adventní věnce na stůl a na dveře. Měla jsem celé ruce rozpíchané a narážek zákazníků na vánoční veselí plné zuby. Zatímco jsem se na ně usmívala a drtila v zubech úsměv, nadávala jsem jim, proč si tu výzdobu nemůžou sakra udělat sami. Vždycky když skončila pracovní doba, vyskočila jsem, jako když do mě píchne a letěla domů, aby si to snad šéfová ještě nerozmyslela.
Přečíst
Autor:
Veronika H.
Publikováno:
8. 2. 2017
Přečteno:
6650x
article

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt