skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Nezvedená máma na grupáči

Konečně jsem na příští týden sehnala hlídání pro děti, abych mohla na jednu menší párty. Měla jsem dva prcky, s jejich otcem jsem v kontaktu nebyla a najít někoho, kdo ty dva raubíře pohlídá, nebylo nic snadného. Jako svobodná matka jsem se pořád musela ohánět, abych je zajistila, až jsem neměla vůbec čas na sebe a svoje choutky. A tak jsem si řekla, že taky konečně začnu žít a rozhodla se navštívit jednu hromadnou erotickou akci. Nebyla jsem v tom úplně nová, a tak jsem věděla, jak se na to připravit a jak se chovat. Už jsem se nemohla dočkat, až mi někdo vyšuká tu mou vlhkou kundičku.
Přečíst
Autor:
Denisa T.
Publikováno:
7. 7. 2016
Přečteno:
13223x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt