skupinový sex

article

Můj sexy harém

Můj kamarád byl vždycky pro ženy hodně přitažlivý. Ačkoliv mu bylo kolem čtyřiceti, byl svobodný...
Přečíst
KATEGORIE: Skupinový sex

Můj sexy harém

Můj kamarád byl vždycky pro ženy hodně přitažlivý. Ačkoliv mu bylo kolem čtyřiceti, byl svobodný a nemínil se v brzké době usadit ani si pořídit rodinu. Ženy různého věku, tvaru i počtu. Dveře se u něho prostě netrhly. Já jsem naproti tomu měl na ženy smůlu. Sex jsem dlouhou dobu neměl a ani to nevypadalo, že by se to mělo změnit. S kamarádem Milanem jsem chodil každý týden do klubů, ale připadal jsem si tak trochu jako pedofil. Milan s tím ale neměl problém, vždycky odcházel s nějakou mladou kočičkou domů a já se táhnul jako smůla sám.
Přečíst
Autor:
Jakub D.
Publikováno:
10. 3. 2015
Přečteno:
6477x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Skupinový sex

Náš divoký Silvestr

Rok se s rokem sešel a my se zase chystali na poslední párty tohoto roku. Silvestra jsme měli jet oslavit do Jirkovy chaty, která byla stranou všeho toho humbuku, ale novoroční ohňostroje tam byly vidět krásně hned z několika stran. Původně nás mělo jet šest, ale jelikož Zdeněk onemocněl, jelo nás nakonec jenom pět – já, Jirka, Dáša, Iva a Ludmila. Napakovali jsme se věcmi na celý týden a těšili se, jak si to bez rodičů společně užijeme.
Přečíst
Autor:
Jakub D.
Publikováno:
3. 1. 2015
Přečteno:
7310x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt