skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Ruská trojka s dvojčaty

Po dvaceti dvou letech manželství jsem se dozvěděla, že mě manžel podvádí, takže jsme se po tolika společných letech rozváděli. Zpočátku jsem z toho byla zdrcená, pak jsem ale přišla na to, že bez něj je mi líp. Po nějakém čase se ale začaly ozývat jisté potřeby a zanedlouho na to navázala i jakási prázdnota, kterou jsem měla nejenom v mindě, ale i v domě. Nechtěla jsem kvůli tomu parchantovi jenom tak zanevřít na druhé pohlaví, a tak jsem se rozhodla, že se podívám na seznamku.
Přečíst
Autor:
Michaela H.
Publikováno:
9. 8. 2017
Přečteno:
8735x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt