skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Zrzavá dvojčata mého kamaráda

Kde je rezavá střecha, bývá vlhký sklep. Lépe jsem se o tomto přísloví nemohl přesvědčit, než při návštěvě jednoho mého starého známého. Od školy jsme se neviděli a potom jsme se náhodou potkali na rybářském veletrhu. Domluvili jsme se, že se zase sejdeme, chtěli jsme zavzpomínat na staré časy a pokecat o všech minulých hokejových mistrovstvích, která jsme trávili každý v jiné hospodě.
Přečíst
Autor:
Václav L.
Publikováno:
20. 9. 2017
Přečteno:
10396x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt