skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Tři generace žen testují Standu

Měla jsem nového přítele. Jmenoval se Standa a vypadalo to, že jsem konečně našla chlapa, se kterým mi to bude klapat. V předchozích vztazích jsem se už dost spálila, a proto jsem si vždycky nechávala radit od své matky a babičky, žen světem protřelých, které mě navíc vychovaly, a tak věděly, co je pro mě nejlepší.
Přečíst
Autor:
Věra K.
Publikováno:
3. 5. 2017
Přečteno:
8445x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt