skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Zábava na dovolené

Ležím na posteli jen ve spodním prádle, vedle mě leží Roman, který mě zprvu jen hladí po stehně, ale stále se přibližuje, je to neskutečně vzrušující… Stahuju mu plavky a slastně mu dráždím jazykem jeho masivní úd… Ano, chybí mi to.

Jsem už týden na dovolené s rodiči u moře. Naštěstí je tu i můj brácha s jeho kámošem, takže se až tak nenudím. Na jeho kámoše si dělám zálusk už nějaký ten týden. Vypadá naprosto skvěle – má nádherné vypracované tělo a svůdný úsměv, se kterým se často setkávám. Navíc se o něm říká, že je velice zkušený a každou dívku udělá šťastnou. Ale nikdy jsem se k ničemu neodvážila, takže zůstávám u nenápadného pozorování jeho těla na pláži.
Přečíst
Autor:
Marie D.
Publikováno:
10. 8. 2013
Přečteno:
8811x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt