strejda dohazovač

KATEGORIE: Gay

Strejda dohazovač

Autor:
Pavel H.
Publikováno:
3. 10. 2013
Přečteno:
16825x
Teprve nedávno jsem přišel o panictví a díky strejdovi jsem poznal dvě bezvadné dívky mých nejtajnějších snů. Strejda byl prostě profesionálním dohazovačem. Zajímaly ho osudy nezadaných a osamělých lidí. Následně jim obracel život vzhůru nohama. Troufám si říct, že k lepšímu.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Nejprve jsem se trápil tím, jakou z nich upřednostním a kterou prostě přenechám někomu jinému. Strýc Matouš mě jen tak s klidem poplácal po rameni a důvěrně sdělil.

„Zbláznil ses? Obě tě chtějí, tak proč se jedný z nich zbavovat? Jsi mladej a zvládneš obě. To mi věř!“

Věřil jsem mu a dostal se i několikrát do centra samého ráje rozkoší. Kromě této rady jsem přijal jeho pozvání na večerní a noční návštěvy. Matouš mi ovšem kladl na srdce, že pokud nebudu vstupovat dovnitř a počkám si jen ta za oknem, naučím se mnohem víc, než by mi musel náročně a možná i nezáživně vysvětlovat.

Již několikrát jsem měl to štěstí se pořádně vzrušit jen díky tomu, co vidím ve strýcově ložnici. Uměl si poradit snad s každou ženou. Nezáleželo na tom, jestli je mladá, starší, vdaná, rozvedená, odvážná či naopak stydlivá. Měl jsem představení zadarmo a potají se učil různým trikům a sexuálním praktikám.

Sexu jsme už rozuměl daleko více, ale nenechával jsem nic náhodě a v rámci mých časových možností se účastnil tajného koukání do oken strýcova domku. Jednou mě fakt dost překvapilo, když se v domku objevil můj táta. Chvíli jsem si říkal, že jde o obyčejný setkání příbuzných. A nastavil uši, abych lépe slyšel, protože určitě musela přijít řeč i na mě. Matouš a můj táta byli bráchové. Strejda byl jen o čtyři roky starší. Sedli si ke stolu, popíjeli vodku a vyprávěli si různé historky ze svýho mládí. Celkem sranda a musel jsem si kolikrát dát ruku před pusu, abych se neprozradil hlasitým smíchem. Konečně jsem se dočkal a mohl si vyslechnout několik vět o mojí osobě.

„Maty, tak co ten můj kluk? Má dojem, že se málo snaží. Sice má dvě holky, ale nikam dál se nehrne. Co s ním?“

„Dej mu čas. Učí se.“

„A kdy?“

„Skoro furt, věř mi.“

Oba se na sebe tajemně usmáli a v tu chvíli mi někdo zaklepal na rameno.

„Proč nejdeš dovnitř?“ za mnou stála fakt sexy černovláska se snědou pletí.

„Ne.. nechce se mi,“ zakoktal jsem vyplašeně a krčil se před ní jak největší srab světa.

„Aha. Nenech se rušit,“ zmizela tak rychle, jako se objevila.

Objevila se uvnitř v kuchyni, ale ani tam dlouho nepobyla. Pozdravila, předala štos DVD Matoušovi a zase zmizela ve dveřích. Táta se strejdou si mezitím prohlíželi obaly filmů a komentování se zvrhlo v ostrou výměnu názorů, kdo je nejvíc sexy.

„Sundej si ty kalhoty a podívám se, jak jsi na tom ty!“ vyhrkl najednou strejda. Vykulil jsme oči, protože táta neváhal ani vteřinu a měl kalhoty i slipy až u kotníků.

„Tak se dívej. A pořádně!“ poznamenal můj otec a předklonil se před Matoušem tak, že vypadal na předvedení přemetu. Místo cvičení se ale Matouš zbavil svého oblečení a celý nahý se přemístil velmi blízko k otcově zadnici.

„Pořád máš nádhernej zadek. Stačí mžik a mám ho v pozoru.“

„Tak dělej, sakra!“ zařval otec a ještě víc vyšpulil svou chlupatou zadnici.

Ne, neměl jsem se dívat, ale musel. Přitahovali mne jako silný magnet. Strejda se svým ztopořeným údem dostal do zadnice mého otce a tam rejdil až do pořádného výstřiku. Oba hekali slastí. Pronášeli oplzlé poznámky a jeden druhého hecovali k rychlejším a tvrdším výkonům. Jakmile jedno číslo skončilo, začalo druhé. Tentokrát si pozice  prohodili. Matouš se předklonil přes stůl a nechat do sebe pronikat otcův pořád dost vztyčený úd. Jejich rozkoš se přenesla i na mne. Vzdychal jsem a přál si zkoušku tělo na tělo.

Zase mi někdo zaklepal na rameno. Zakopl jsem o kámen a rozvalil se nad zemi. Stála nade mnou v celé své kráse. Štíhlé nohy vykukovaly z úzké kožené minisukně, zip na strečovém tričku vyzýval k rozepnutí. Nic jsem neříkal, abych se neztrapnil koktáním. Podala mi ruku a pomohla mi na nohy. Mělo to být naopak. Ne, nepatřím mezi galantní štramáky, ale mezi vyjukané zajíce.

„Promiň, asi jsem tě hodně vzrušila,“ usmívala se na mne a ukázala mi přímo mezi nohy. Tam se roztahovala moje obrovská boule na kalhotách. Ne, nemohl jsem se prozradit. Přesto jsem se červenal, i když nemohla nic tušit, když tam s nimi nezůstala. Vzrušilo mne dívání na sex vlastních příbuzných. Navíc chlapů!

Než jsem si stačil promyslet nějakou vhodnou odpověď přimáčkla se na moje tělo, vpíjela se jazykem do mých úst a levačkou mi zkušeně rozepnula poklopec. Nemyslel jsme na to, co mi řeknou Anička s Jituškou. Nemyslel jsem na nic jiného, než na hodně rychlý sex. Vzmužil jsem se a neznámou svůdnici položil na trávu. Svíjela se pod mými dotyky a ochotně mi pomáhala se sundaváním kalhotek. Vyhrnul jsem jí minisukni a chystal se do ní hodně rychle proniknout. Ovšem něco mi v tom zabránilo. Něco, co jsem jako muž znal velmi dobře.

Kráska pode mnou měla penis. Žádnou umělotinu, šlo o originální exemplář. Moje vzrušení během mžiku odpadlo a utíkal jsem odtud  tempem olympijského běžce. Smála se mi... vlastně ON se smál.

Udýchaný jsem padl doma do křesla a po uklidnění mi přišlo líto promarněné šance. Mohl jsem mí to, co mne tolik vzrušilo. Lekl jsem se, že to přišlo tak nečekaně...

Pevně však věřím, že příště se nebudu bránit a vrhnu se na novou zkušenost s velkým nadšením.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt