svůdný číšník

KATEGORIE: Gay

Svůdný číšník

Autor:
Pavel H.
Publikováno:
23. 9. 2013
Přečteno:
5403x
Honza se sem přišel v klidu najíst. Dát si dobrou večeři a chvíli si odfrknout od rodiny. Manželka a děti si myslí, že je na obchodním jednání. Ani z daleka netuší, že od nich potřebuje mít občas klid. Jenže jakmile vkročil do lokálu, po třiceti letech se opět zamiloval. Láska na první pohled. U vchodu mu vzal kabát mladý číšník, který ho následně odvedl na místo a zeptal se, co že chce k pití.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

On ale otázku neslyšel. Byl oslněn těma hlubokýma modrýma očima. Číšník měl překrásný obličej, takový jemný, až skoro ženský, ale přesto se v něm zrcadlilo něco chlapského, něco co ho vzrušovalo. Po chvilce ticha se číšník zeptal znovu: „Přejete si něco k pití?“ „Pardon, zasnil jsem se. Gin s tonikem, díky,“ odvětil a nevědomky si olízl horní ret.

Chtěl si vybrat něco dobrého k jídlu, ale písmena se mu pořád rozsypávala před očima. V hlavě měl pouze mladého číšníka. Dokázal myslet jen na jeho vypracované svaly, které se mu nenápadně rýsovaly pod košilí. A ten zadek. Toužil po tom, aby ho alespoň jednou mohl chytit a pořádně zmáčknout. Již dříve si všiml, že ho vzrušují jiní muži, nikdy to však nebylo tak silné. Uvědomil si, že má masivní erekci. To musí být vidět, uvědomil si a hodil nohu přes nohu, aby ji alespoň trochu skryl. Proč si sedl zrovna do toho pohodlného křesílka, kde je ale všechno vidět? Zrovna přicházel číšník a lehce se pousmál. Snad to neviděl, určitě to neviděl. Nepatrně zrudl a zároveň ucítil, že mu penis ještě víc ztvrdl. Objednal si pořádný steak a brambory. Už mu začínala vadit zdravá výživa, kterou mu doma nutila manželka. Chtěl něco pořádně tučného, dneska se konečně pořádně nažere. A pořádně si ho vyhoní. V kalhotách mu škubalo, že se musel držet, aby okamžitě neodešel na toaletu.

Jídlo do sebe hodil rychleji, než plánoval. Chtěl, aby číšník přišel co nejdříve znovu. Představoval si ho nahého. Chtěl vzít do ruky jeho penis. Ještě nikdy nikomu nekouřil, ta představa ho ještě víc vzrušila. Myslel, že napětím praskne. Za chvilku opět přišel číšník. Přesně jak očekával. Zeptal se ho, jestli si dá ještě něco. „Zaplatím, ale nejdřív si odskočím na toaletu.“ „Toalety jsou rozbité, musíte na WC pro personál, támhle je,“ vysvětlil mu číšník a jemu se zdálo, že nepatrně mrkl. Vešel tedy na záchod a okamžitě vytáhl svůj penis. Byl tak napjatý, jako nikdy předtím. Ihned ho vzal do ruky a začal masturbovat. Najednou se ozvalo zaklepání a tiché „pustíte mě?“. Okamžitě poznal číšníkův hlas a otevřel dveře. Ihned spatřil, jak se číšníkovi v kalhotách rýsuje obrovská kláda. Zavřel a zamkl.

Vášní číšníkovi roztrhal košili. Tělo měl ještě nádhernější, než očekával. Nestihl si ho ale ani pořádně prohlédnout a už mu stahoval kalhoty. Takovou kládu v životě neviděl. Vzal ji do ruky, chvilku si s ní pohrával a pak ji začal olizovat. Ani se nenadál a už měl v puse celý číšníkův penis. Zrychloval a sál stále intenzivněji. Jazykem si pohrával s jeho žaludem tak zdatně, že již po krátké chvíli ucítil v ústech horké sperma. Vytáhl číšníkův penis z pusy a nechal jeho teplou proudem prýštící mrdku dopadat na svůj obličej. Líbilo se mu to.

Pak ale uslyšel: „A teď si na řadě ty.“ Číšník se otočil, ohnul a vystrčil na něj svůj pevný vypracovaný zadek. On ho chvíli plácal a mačkal, načež mu jazykem jemně dráždil anální otvor. Už si potřeboval zašukat a tak číšníkovi roztáhl půlky. Pak se ale zarazil a přemýšlel, jestli by neměl sehnat nějaký lubrikant. „Vraž ho tam,“ vytrhlo ho z nenadálé úvahy a tak poprvé vsunul svůj penis do análního otvoru. Líbil se mu ten pevný stisk. Nejprve to šlo ztuha, ale pak už mohl jet tak rychle, jak jen chtěl. Stále zrychloval a napětí v jeho penisu se stále stupňovalo. Takhle intenzivní sex ještě nezažil. Mrdal číšníka do zadku a zároveň vzal do ruky jeho úd, začal ho honit a v tom dosáhl nejsilnějšího orgasmu, jaký kdy měl. Vytáhl svůj penis a vystříkal se číšníkovi na záda.

Už se nikdy neviděli.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt