zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Surová mrdačka na plavečáku

Jako plavčice jsem pracovala už dlouhých patnáct let. A právě proto, že jsem nebyla žádné kuře, ale pořádná čtyřicátnice krev a mlíko, jsem stála každé léto v pozadí. Na venkovní bazén neboli „do popředí“, jak tomu šéf s oblibou říkal, se dávaly mladé holky, které měly ještě co ukazovat. Prý kvůli nim do bazénu přijde více lidí, přilákají další zákazníky. A proto si venku sluníčka a čerstvého vzduchu užívaly dvě dvacetiletá husy, která tady byla na měsíc na brigádě, a já jsem kysla uvnitř u padesátimetrového bazénu. Někomu by se to mohlo zdát jako výhoda – nejsem na sluníčku, je tu klid a příjemně. Jenomže taky tu byla pekelná nuda. Ráda jsem se dívala na chlapy, kteří se měli čím pochlubit. Přes plavky jim prosvítalo, co mohlo, a v létě to tak bylo na denním pořádku. Jenomže to bych nesměla být uvnitř ale přímo u zdroje.
Přečíst
Autor:
Klára B.
Publikováno:
26. 8. 2019
Přečteno:
22405x
article

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt