zralé ženy

article

Šukací stroj

Už delší dobu jsem byla sama. Přeci jen ženská po padesátce už si chlapa nenajde tak snadno jako...
Přečíst
KATEGORIE: Zralé ženy

Šukací stroj

Už delší dobu jsem byla sama. Přeci jen ženská po padesátce už si chlapa nenajde tak snadno jako ženská kolem dvacítky. Žít sama mi sice nevadilo, ale dost mi chyběl sex. Čím dál častěji jsem si hrála sama se sebou, masturbovala jsem klidně pětkrát denně, ale kýžený pocit úlevy se pořád nedostavoval. Přeci jen penis je penis a moje ruce penis nejsou. Zkoušela jsem tedy různé jiné metody, jak dosáhnout úlevy a zabořit si do kundičky něco dobrého. A to doslova. Dělala jsem si to okurkou, lahví od vína a dalšími pomůckami, ale ani to nebylo ono. Sice jsem měla orgasmus, ale byl slabý a hned potom, co skončil, jsem chtěla další.
Přečíst
Autor:
Marie L.
Publikováno:
3. 8. 2016
Přečteno:
10668x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt