zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Hoblovačka s prachatou ženskou

V mé kanceláři zazvonil telefon. Volala nějaká ženská, už po hlase zněla jako nějaká prachatá pipka, a chtěla si u mě objednat nový kuchyňský stůl. Jakmile jsem jí ale řekl, jak velký, jaké rozměry, jaký materiál, apod. začala se vytáčet, abych přijel k ní, že to dohodneme namístě. Typická ženská – něco chce, ale neví co. Byl jsem pevně rozhodnutý jí tu návštěvu také napočítat, přeci jen je to můj čas, který strávím takovýma hloupostma.
Přečíst
Autor:
Martin V.
Publikováno:
25. 1. 2017
Přečteno:
7219x
article

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt