zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Zralá taneční instruktorka, co se umí vlnit

Hodlal jsem se oženit. Přítelkyni Janu, se kterou jsem byl už něco přes dva roky, jsem nedávno požádal o ruku a nyní jsme plánovali svatbu. Byla v tom ale jedna potíž – nikdy jsem nechodil do tanečních. Nešlo ani tak o to, že bych neuměl pořádně tančit, já byl totiž tupý jako poleno. Nechtěl jsem to ale před Janou říkat, a tak jsem se rozhodl tajně přihlásit do tanečního kurzu, kde by mě to doučili a já tak nebyl na svatbě při prvním tanci novomanželů za pitomce.
Přečíst
Autor:
Ondřej V
Publikováno:
31. 5. 2017
Přečteno:
7527x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt