zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Nejlepší přítel člověka a jeho vlhký jazyk

Po rozvodu jsem se cítila velmi osamělá. V bytě bylo najednou tak prázdno – děti už se dávno odstěhovaly, měly svoje vlastní rodiny, a manžel odešel ke své nové známosti. Nijak jsem našeho rozchodu nelitovala, opravdu už nám to dlouho neklapalo a nemělo smysl, abychom se přemáhali, obzvlášť teď, když už tu nebylo nic, co by nás společně drželo.
Přečíst
Autor:
Stela K.
Publikováno:
15. 4. 2015
Přečteno:
31424x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt