zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Babča Maruška, co zbožňovala anál

Paní Maruška měla ráda anál. Byla to starobní důchodkyně, bydlela v domově důchodců na naší vesnici, manžel jí už dávno zemřel a milovala anální sex. To bylo všeobecně všechno, co se o paní Marušce vědělo a znalo. Kromě toho, že ještě uměla péct ty nejlepší koláčky, jaké kdy kdo okusil. Před nimi by si sednul na prdel dokonce i Pohlreich.
Přečíst
Autor:
Tomáš M.
Publikováno:
4. 10. 2017
Přečteno:
8432x
article

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt