zralé ženy

KATEGORIE: Zralé ženy

Anál se sexy padesátnicí

Ten večer už jsem měl končit, když najednou přišla ještě poslední objednávka na pizzu s feferonkami. Bylo asi pět minut před koncem přijímání objednávek a vím, že mi to připadalo podivné, že si tak najednou někdo vzpomněl, že by chtěl ještě pizzu, když bylo půl jedenácté večer. Ale nezbývalo než zadat objednávku kuchaři a počkat, než ji udělá, abych ji mohl odvézt. Mezitím jsem se svezl na stůl a odpočíval. Byl jsem zničený, rozvozem pizzy jsem si vydělával na doktorandské studium. Fakulta totiž sice něco přispívala a platila, ale na můj životní styl to bohužel absolutně nestačilo, takže jsem po nocích strašil tady.
Přečíst
Autor:
Viktor T.
Publikováno:
1. 6. 2016
Přečteno:
7073x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt