na veřejnosti

Skupinový sex
article

Trojka s policistkou

Zbýval asi týden do Štědrého dne a nám končil semestr a chystalo se zkouškové období. Na takové...
Přečíst
KATEGORIE: Skupinový sex

Trojka s policistkou

Zbýval asi týden do Štědrého dne a nám končil semestr a chystalo se zkouškové období. Na takové období je nutné se správně připravit, což jsme se rozhodli s kamarády udělat. Sešli jsme se společně s Michalem a Markem v hospodě a zvedali jedno pivo za druhým. Silácké řeči o blížícím se zkouškovém, o Štědrém dni, o rodinách, kam se nám nechtělo moc vracet, to všechno bylo na pořadu dne. Společně s otázkou hloubky vesmíru, politiky Uzbekistánu a delikátnosti indického jídla. Kolem půl druhé v noci jsme se konečně nechali vyhodit hospodským, který nám už hodinu předtím odmítal nalévat další panáky a piva, které jsme po něm požadovali. Ale ani nám to nevadilo, protože každému nám v kapse zůstalo všehovšudy asi deset korun.
Přečíst
Autor:
Martin B.
Publikováno:
1. 2. 2018
Přečteno:
1160x
KATEGORIE: Lolitky, teen

Šukačka při rozsvěcení stromu

S Davidem jsme spolu chodili teprve krátce, takže jsme pořád šukali jako králíci, kde se jenom dalo. Je někdo doma? Uvidí nás někdo? Není to protizákonné? Bylo nám to naprosto jedno, mrdali jsme jako o život a nemohli se nabažit toho báječného sexu. Prozatímní rekord bylo asi dvacet orgasmu za den, to jsem ale potom večer odpadla už kolem deváté, protože jsem neměla sílu se ani zvednout z postele. Bylo to perfektní, ne že bych Davida nějak milovala, ale strkat ptáka do klece to doopravdy uměl.
Přečíst
Autor:
Aneta M.
Publikováno:
3. 1. 2017
Přečteno:
3622x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Lolitky, teen

Colosseum a vzrušení z odhalení

S přítelem jsme letos konečně vyrazili do vytoužené Itálie. Nejsem typ, který by se jenom válel na sluníčku a stěžoval si, že je moc velké horko, chtěla jsem místo toho poznat památky. A tak jsme se rozhodli, že se sice párkrát vykoupeme, ale nezapomene si prohlédnout ani Colosseum, Vatikán nebo Forum Romanum.
Přečíst
Autor:
Kristýna Š.
Publikováno:
2. 9. 2015
Přečteno:
2306x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt