anál se sexy černoškou

KATEGORIE: Skupinový sex

Anál se sexy černoškou

Autor:
Tomáš L.
Publikováno:
12. 11. 2015
Přečteno:
8945x
V rámci Erasmu jsem jel na semestr za hranice a to do Norska. Už jsem se nemohl dočkat, až se tam projdu tou panenskou přírodou a nadýchám se čerstvého vzduchu. Když konečně nastal ten den a já s kamarádem jsme vyrazili na cestu, hnedka mi bylo nějak lehčeji. Připadal jsem si svobodný a volný, byl jsem doslova nadržený na tu změnu ve svém životě. Byl jsem rád, že jsem se dostal z područí rodičů, a tady si mohl dělat cokoliv, co jsem zrovna chtěl, aniž bych se z toho musel někomu zpovídat.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsme dojeli do Norska, nadchlo nás nejen okolí, ale také ubytování. Byli to sice obyčejné koleje, ale nám připadalo, jako kdybychom bydleli v paláci. Takové svobody a volnosti jsme neznali ani jeden. Hned večer jsme vyrazili na průzkum nejbližšího okolí a zjistili jsme, že je tu pár moc hezkých hospůdek přímo pod oknem. Bez váhání jsme se v jedné z nich usadili a dali jsme si naše první norské pivo. Do postele jsme padli vyčerpaní až k ránu a opilí jako hovada.

Ráno jsme proto zaspali a na schůzku, kde se měli říkat základní informace a tak, jsme přišli pozdě. Vpadli jsme do místnosti neupravení a páchnoucí pivem, přišli jsme ale ještě relativně včas. Nad naším zpanikařeným výrazem, když jsme tam vešli, se uculilo pár hezkých holek, ale to bylo asi všechno. Nikoho nezajímalo, co se stalo, ani kde jsme byli. Bylo to na naši zodpovědnost. Jaké to slastné zjištění.

Když jsem se díval po svých nových spolužácích, na první pohled mi tu uchvátila jedna holka. Byla tmavší pleti s kaštanovými vlasy spletenými do copánku. Postavu měla průměrnou, ale přesto v sobě měla něco, z čeho se mi stavěl. Drknul jsem do spolubydlícího a poukázal na ni. „Tu bych mrdal“ odpověděl mi akorát a mlsně se oblíznul. Byla to opravdu kost, jen jí pomačkat kozičky.

O pár dní později se konala nějaká studentská párty, na které jsme samozřejmě nemohli ani jeden chybět. Jednalo se o takovou diskotéku, všude řvala hudba, pár jedinců se na ni svíjelo na parketě a zbytek posedával u výčepu a chlastal. Rozšířili jsme řady druhé kategorie a objednali si na rozehřátí pivo, které zanedlouho následovalo pár panáků. V místnosti bylo teplo a spousta lidí, ale i přesto jsem si jí všiml hned, jak vešla. Černá holčina v minisukni s odhaleným bříškem, ve kterém měla piercing. Vypadala ještě víc rajcovně, než na té hodině.

Posilnil jsem se ještě dvěma panáky, než jsem se za ní vydal. Ani jsem nedoufal, že by se mi ji povedlo sbalit, ale říkal jsem si, že za pokus nic nedám. A tak jsem k ní došel a pozval ji na panáka. K mému údivu okamžitě souhlasila a představila se mi jako Mary. To vykoplo moje sebevědomí do nebeských výšin. Došel jsem tedy na bar a objednal nám rundu, po které jsme se vydali na parket. Holka to uměla pořádně rozjet, plácala okolo mě zadkem a předváděla zkušený twerking. Úplně živě jsem si dovedl představit, jak takhle skáče na mým klacku.

Když jsme spolu tančili asi tři hodiny a panáky v nás mizeli závratným tempem, jsem se jí přiopile zeptal, jestli bych ji mohl vošukat. Zřejmě díky vysokému sebevědomí a mnoha panákům v krvi, jsem se jí zeptal takhle na tvrdo a jen jsem to dořekl, uvědomil jsem si svou hloupost a čekal pořádnou facku. Místo toho se ke mně Mary naklonila a pošeptala mi „Myslela jsem, že už se ani nezeptáš.“. S hubou otevřenou dokořán jsem se chytil její nabízené ruky a nechal se vyvést ven. Po pár krocích si ale holčina uvědomila, že na jejím pokoji je spolubydlící, která si chtěla prý užít se svým přítelem, takže k ní jít nemůžeme. Už jsem si myslel, že je to jen laciná výmluva, kterou se z toho chce vykroutit, ale pak dodala, jestli tedy nemůžeme jít ke mně. Ani mi to v tu první chvíli nedošlo. Jelikož Marek byl ještě na té diskotéce, navedl jsem Mary k nám do pokoje.

Jen jsme vpadli dovnitř, tak se na mě přisála. Měla slizký a horký jazyk, kterým mi zajížděla hluboko do krku a rukou mi mezitím mnula ptáka v kalhotách. Šla na to fakt rychle. Ještě se mi ani nestihl pořádně postavit a už mi klečela u nohou a kouřila mi ho. V její tmavé tlamičce mizel můj pták fakt rychle, přičemž její strategie orálu byla fakt skvělá. Neměla žádný dávící reflex, takže bez problémů dělala to nejhlubší Deep Throat, jaké jsem kdy zažil. Čůráka jsem měl v pozoru během pár vteřin.

Ona si potom stoupla a začala mě znovu líbat. Neobratně jsem z ní sundával oblečení a laskal jí přitom její snědá prsa. Líbal jsem ji na bradavky a rukama jí její ňadra hnětl jako těsto na cukroví. Ona mi k tomu přitakávala a vydávala souhlasné mručení. Nepřestával jsem a přitom ji tlačil do místnosti, kde jsem ji povalil na pohovku. Jen jsem to udělal, strhnul jsem stranou její kalhoty a jazyk jí vrazil do růžové kundičky. Špičkou jazyka jsem jí kroužil kolem klitorisu a prsty jí přidržoval pysky. Sice se řekne kundička jako kundička, ale kdo nešukal tmavou holku, nepochopí.

Když byla připravená, nasadil jsem si rychle kondom a vrazil do ní ptáka. Slastí úplně vykřikla. V lasturce měla vlhko, takže jsem do ní krásně vjížděl a vyjížděl. Šlo to fakt rychle. Jednou rukou jsem se přidržoval za zády a druhou ji sem tam pleskal po poskakujících ňadrech. Mary na mě přitom křičela, abych ji mrdal rychleji.

A najednou se otevřely dveře a v nich stál Marek. Zděšeně s čůrákem v Mary jsem se na něj otočil a netušil, co mám dělat. Doufal jsem, že hned vypadne, ale on tam tak stál uprostřed místnosti a díval se na nás. A pak Mary prohlásila, že jestli chce, tak ať se přidá. A než jsem stihl zareagovat, tak stál Marek vedle Mary a strkal jí svýho ptáka do pusy. Nevěděl jsem co dělat, ale Mary měla jasno, popadla mě za půlky a začala přirážet. A tak jsem to nechal být a pokračoval.

Její růžová kundička se roztahovala a pohlcovala můj klacek, zatímco ona kouřila Marka. Cpala si jeho varlata do pusy a u toho sténala slastí. Marek si potom chytil její hlavu do rukou a mrdal ji do pusy. Mary se potom přetočila na pejska a nabídla nám svůj zadeček na mrdání. Přenechal jsem svoje místo Markovi a sednul si tak, aby mi ho mohla Mary zatím kouřit. Marek si ptáka pořádně naslinil a pak jí ho strčil do zadečku. Mizel mu mezi dvěma tmavýma půlkama, za které si Mary držel. Já už měl sundaný kondom a Mary mě dokouřila k vrcholu. Nastříkal jsem jí svoje sperma do pusy a ona ho hned spolkla. Spokojeně jsem se odvalil stranou, zatímco Marek ještě pokračoval. Ani on ovšem nemohl dlouho odolávat jejímu krásnému a pevnému zadečku. Vystříkal se jí do análu a Mary nám pak ukázala creampie.

Sice jsem viděl Markova ptáka, což bych normálně nemusel, ale i tak jsem si suprově zašukal. Jak jsem se dozvěděl, Mary si to rozdala s každým, kdo jí o to řekl. A tak jsem si během našeho pobytu říkal celkem často.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt