skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Rodinná vánoční nadílka

A zase po roce tu byli Vánoce. Manželka pekla cukroví jako divá a já bedlivě hlídal televizní program, abych ji mohl informovat o tom, jakou pohádku zrovna dávají. Ani jsem si nevšiml, kdy stihla ozdobit stromeček a umýt a vyzdobit okna, ale třeba to tam bylo celý rok, nejsem k takovým věcem zrovna moc všímavý. Chtěla to mít jednoduše všechno připravený na Vánoce a hlavně na příjezd zbytku naší rodiny. Měla přijet její sestra s manželem a jejich děti, potom můj bratr se svým velkým psem a potom jeho už odrostlá dcera. Mělo nás tu být hafo a manželka se chtěla blýsknout v dobrém světle, jako správná hospodyňka.
Přečíst
Autor:
Tomáš B.
Publikováno:
1. 3. 2017
Přečteno:
27397x

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt