skupinový sex

article

Můj sexy harém

Můj kamarád byl vždycky pro ženy hodně přitažlivý. Ačkoliv mu bylo kolem čtyřiceti, byl svobodný...
Přečíst
KATEGORIE: Skupinový sex

Grilovačka se zvrhla ve swingers párty

Pepa chystal pořádnou grilovačku a akci u bazénu. Barák sice neměl ani trochu zařízený a spal na matraci na zemi, ale přesto se na jeho malém dvorku nacházel parádní bazén v zemi a za zbytek peněz si koupil obrovský gril. Na svou akci pozval snad dvacet lidí a očekával hojnou účast, ačkoliv si nejsem jist, kam počítal, že se všichni poskládáme. Každý jsme si měli přinést nějaké to naložené masíčko nebo párečky, abychom udělali sousedům co největší chutě.
Přečíst
Autor:
Roman M.
Publikováno:
3. 5. 2018
Přečteno:
10326x
KATEGORIE: Skupinový sex

Můj sexy harém

Můj kamarád byl vždycky pro ženy hodně přitažlivý. Ačkoliv mu bylo kolem čtyřiceti, byl svobodný a nemínil se v brzké době usadit ani si pořídit rodinu. Ženy různého věku, tvaru i počtu. Dveře se u něho prostě netrhly. Já jsem naproti tomu měl na ženy smůlu. Sex jsem dlouhou dobu neměl a ani to nevypadalo, že by se to mělo změnit. S kamarádem Milanem jsem chodil každý týden do klubů, ale připadal jsem si tak trochu jako pedofil. Milan s tím ale neměl problém, vždycky odcházel s nějakou mladou kočičkou domů a já se táhnul jako smůla sám.
Přečíst
Autor:
Jakub D.
Publikováno:
10. 3. 2015
Přečteno:
6511x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt