skupinový sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Dámská jízda na mém ptáku

Nikdy jsem nefungoval jako striptér nebo gigolo, ale jedna moje kamarádka se i tak rozhodla, že jsem perfektní dárek pro jednu její nezadanou přítelkyni, která slavila narozeniny. Byl jsem jednoduše pozvaný na velkou oslavu, na které měly být jen ženské a měl jsem tam zatancovat a předvést se v dobrém světle. Pokud to půjde dobře, mojí prací bylo oslavenkyni vylízat, popřípadě jí udělat dobře svými dlouhými a obratnými prsty. Nejdříve jsem do toho jít nechtěl, ale bylo fakt, že jsem neměl nic lepšího na práci, přítelkyně na mě doma taky žádná nečekala, tak proč bych nešel?
Přečíst
Autor:
Viktor T.
Publikováno:
24. 2. 2016
Přečteno:
12810x

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt