bisexuální trojka se dvěma kluky

KATEGORIE: Skupinový sex

Bisexuální trojka se dvěma kluky

Autor:
Veronika Ž.
Publikováno:
14. 11. 2018
Přečteno:
16900x
Konečně tu byla dovolená. S přítelem Kubou jsme měli zaplacenou dovolenou u Macháče, kde jsme se hodlali celý týden jenom válet u vody, opalovat se a šukat. Mladost, tvrdost a nadrženost – to jsou slova, která nás naprosto přesně vystihují. Vyzkoušeli jsme toho už mnoho, ale přesto jsme neměli dost a chtěli jsme ještě. A znovu. A znovu.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Cesta tam byla úmorná. Auto sice mělo klimatizaci, ale i tak jsme byli unavení jako když nás vytáhnou krávě z huby. Na chatičku jsme se dovlekli dlouho odpoledne a potom jsme spali skoro až do pravého poledne dalšího dne. Před obědem jsme si dali jedno číslo v posteli, potom jsme pokračovali ve sprše a teprve pak už jsme skoro nemohli hladem chodit, takže jsme se šli najíst. V kempu jsme se najedli v restauraci a rozhodli se porozhlédnout se po okolí. Byly přibližně dvě hodiny odpoledne a panovalo naprosto šílené vedro, bylo něco kolem třiceti stupňů ve stínu. Vzdali jsme tedy poznávání okolí a šli si raději zaplavat do vody. Byly tu mraky lidí, hlava na hlavě, takže žádné intimnosti se nedaly provádět. Byla tu spousta rodin s malými dětmi, takže jsme museli udržet plavky na těle. Sem tam nám sice ve vodě sklouzly níže, než by měly být, ale to jenom tak.

Takže jsme si tuto frustraci museli později našukávat v pohodlí chatičky. V podvečer jsme si všimli, že vedle nás obývá chatičku nějaký samorost. Byl to kluk v našich letech, ale evidentně tu byl sám. Buď nikoho neměl nebo s ním nikdo nechtěl jet. Posedával osaměle venku a četl si knihu. Pozvali jsme ho proto na opékání buřtů před naší chatkou a dali se s ním do řeči. Jmenoval se Michal a opravdu tu byl sám. Měl spoustu nevybrané dovolené a žádnou přítelkyni, ale proč by se kvůli tomu musel zavírat doma, že? Nevadilo mu to, naopak si užíval klidu, ale naše přítomnost mu vyhovovala ještě víc. Povídal nám o své práci, o svém životě a my mu podobně odpovídali. Byl to fajnový kluk a bylo škoda, že je na tak skvělou povahu sám. Při večerním sexu jsem se nemohla zbavit myšlenek na něj. Uvažovala jsem nad tím, jestli bychom pro něj nemohli udělat víc než mu jenom nabídnout ty dva buřty.

Druhý den jsme Michalovi nabídli, aby se k nám připojil na výletě na Bezděz. Velmi rád souhlasil. Užívali jsme si společně každou minutu a celý den byla sranda. Udělali jsme si procházku, dobře jsme se po cestě najedli a celkově to bylo fajn. A pak mě napadlo, že by to mohlo být fajn i večer pěkně na chatičce. Řekla jsem svůj nápad Kubovi, který ani na vteřinu nezaváhal. Trojku s klukem jsme ještě nezkoušeli, tak co by ne. Hnedka za tepla jsme to řekli Michalovi, který se hodně zdráhal, ale ne neřekl.

Večer jsme tomu dali volnější průběh. Koupili jsme si hermelíny, které jsme udělali na roštu. K tomu jsme vypili poměrně dost piva a pak nějakého toho panáčka. Bylo nám příjemně všem třem, venku už bylo přijatelně a celkově atmosféra léta s sebou něco přinášela. Byla to vůně dobrodružství.

Přitulila jsem se blíž ke Kubovi a vášnivě ho políbila. Jazykem jsem mu přejela přes zuby a potom mu naopak zuby chytila spodní ret, za který jsem ho zatahala. Ruku jsem mu vrazila do klína a zuřivě ho chytila za koule. Po polibku jsme se na sebe usmáli. Michal mezitím nevěděl kam s očima. Já jsem ale věděla naprosto přesně. Přesunula jsem se blíž k Michalovi a tentokrát políbila jeho. Chtěl mi ucuknout, ale když viděl, že Kuba s tím souhlasí, nechal si udělat to samé. Rukou jsem zkontrolovala jeho nádobíčko, které bylo napumpované k prasknutí. Když jsem ho dostatečně svým polibkem nastartovala, ukázala jsem pohybem prstu oběma dvěma, aby mě následovali.

V chatce jsem se svlékla a potom se položila na postel. Roztáhla jsem nohy a vyzývavě se na kluky podívala. Postávali u dveří a přišlo mi, že najednou neví, co s očima. Nasměrovala jsem si proto jednoho z nich ke své kundičce a druhého k pusince, abych ho mohla kouřit. Chtěla jsem začít zlehka, aby se kluci trochu otrkali při polohách, které jim jsou známé. Kubu jsem hladila po hlavě, když mi vylizoval kundu a Michala jsem tahala zuby za koule, zatímco on mi masíroval kozy. Bylo to velmi příjemné.

Nechala jsem Michala, aby se postavil. Jeho bimbajícího ptáka jsme si s Kubou střídavě dávali do pusy a líbali se přes něj. Michal měl obrovskou erekci, skoro mi explodoval do obličeje a Kubovi do úst. Na chvíli jsme si to i rozdělili. Já jsem kouřila ptáka, Kuba mu lízal varlata. Když už Michalovi doslova vibroval pták slastí, až se skoro udělal, odstrčila jsem Kubu a nasedla na našeho nového kamaráda. Obskočila jsem ho zepředu, takže jsem cítila, jak mi jeho pták zajel do vylízané vagíny. Poskakovala jsem na něm, zatímco on si mě držel za zadek a pomáhal mi nadskakovat. Tvrdě jsem přirážela a přidržovala se ho za ramena. Jazykem jsem mu přitom zkoumala ústa.

Kuba se ale jenom tak nedal vyšachovat. Postavil se za mě a zarazil mi ptáka do análu. Hrozně to bolelo, mít v sobě dva ptáky najednou, ale zároveň to bylo příjemné. Vnímala jsem, jak se ve mně vzájemně o sebe dřou. Kluci mi vzdychali do ucha a potom se přes moje rameno líbali. Jejich jazyky se proplétaly vedle mého ucha, takže jsem slyšela, jak se o sebe třou, jak dva hadi. Hrozně mě to vzrušovalo a kundu jsem měla stále víc vlhkou. Pořádně to v ní čvachtalo.

Oba pak ze mě vyjeli najednou. Kuba zůstal ještě u mého zadečku, ale čůráka mi vrazil do kundičky, kterou jsem měla pořádně roztaženou od Michalova ptáka. Ten ho potom strčil Kubovi do zadku. Šlo mu to ztuha a povedlo se mu tam dát jenom špičku pořádně nasliněného žaludu. I přesto jsem ale cítila, jak to Kubu vzrušuje. Jeho penis ve mně doslova cukal a rozhodně to nebylo jenom tím, jak se kolem něj moje holčina stahovala. Držel si mě za boky a zhurta přirážel, stejně tak Michal měl ruce na Kubových bocích a přidržoval si ho za ně. A pak jsem ucítila ve vagíně teplo, jak do mě Kuba pumpoval svoje sperma. Udělal se a hned odpadl.

Zbyla jsem tam s Michalem, který i když zpočátku vypadal, že se skoro udělá, ještě neměl dost. Posadila jsem se na stůl a podsadila pánev, načež jsem si ho přitáhla do klína, aby mi ho tam ještě strčil. Teklo ze mě Kubovo sperma, ale Michal to do mě hustil až mi poskakovaly kozy. Líbala jsem ho u toho a pomáhala mu tvrdě bubnovat do své kundy. Jeho pohyby začaly být více trhané, až pak najednou vrazil naposledy a ve mně se zase rozlilo teplo. Seděla jsem a nechávala ze sebe kapat jejich společné sperma, zatímco jsem si tou sladkou šťávičkou masírovala poštěváček. Udělala jsem se s pohledem upřeným na ty dva, jak tam tak společně odpočívají.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt