dámská jízda na mém ptáku

KATEGORIE: Skupinový sex

Dámská jízda na mém ptáku

Autor:
Viktor T.
Publikováno:
24. 2. 2016
Přečteno:
12773x
Nikdy jsem nefungoval jako striptér nebo gigolo, ale jedna moje kamarádka se i tak rozhodla, že jsem perfektní dárek pro jednu její nezadanou přítelkyni, která slavila narozeniny. Byl jsem jednoduše pozvaný na velkou oslavu, na které měly být jen ženské a měl jsem tam zatancovat a předvést se v dobrém světle. Pokud to půjde dobře, mojí prací bylo oslavenkyni vylízat, popřípadě jí udělat dobře svými dlouhými a obratnými prsty. Nejdříve jsem do toho jít nechtěl, ale bylo fakt, že jsem neměl nic lepšího na práci, přítelkyně na mě doma taky žádná nečekala, tak proč bych nešel?

Nechal jsem kamarádku Editu, aby mi koupila nějaká sexy tanga, ve kterých bych mohl zatančit a podle jejích slov ukázat svou sexy prdelku. Záměrně mi vybrala nějaké o číslo menší, takže jsem se do nich sotva vešel a moje nádobíčko mi skoro vypadávalo ven. Vzadu se mi to zařezávalo, ale podle jejích slov to bylo perfektní.

Narozeninová oslava začínala přibližně v sedm a já jsem byl jako překvapení připravený na zhruba půl devátou. Byl jsem trochu nervózní, Edita docela mlžila o tom, jaká ta její kamarádka je, stejně tak jako tajila skutečný počet hostů. Jen jsem doufal, že tam opravdu nebude žádný chlap, protože to bych se hanbou propadnul a kdoví, jestli bych neschytal ještě nějakou tu výchovnou na cestu.


Když jsem dorazil na udanou adresu, už venku před domem byla slyšet vcelku hlasitá hudba. Nebyl jsem jako klišé striptér oblečení do nějakého kostýmu, jednoduše jsem podle domluvy vklouznul dovnitř, přičemž Edita už na mě čekala vzadu. Vysvlékl jsem se jenom do svých titěrných tang a Edita v obývacím pokoji, kde byli všichni hosté, zhasla. V nastalé panice mě propašovala doprostředka místnosti a pak zase rozsvítila. V ten okamžik se také zpustila sexy hudba, načež jsem se pustil do tancování. Během toho jsem se rozhlížel a hledal oslavenkyni. Nenápadně jsem se k ní dovlnil a dělal výpady jejím směrem. Byla celá červená a přiopile se smála, ale když jsem kolem ní chvíli kroužil, odvážila se a sáhla mi na penis. Plácal jsem se do zadečku a skákal kolem ní jako Tarzan v bederní roušce. A asi mi to zřejmě šlo, protože ženská pištěly na celé kolo.


Edita mezitím stála opodál a povzbuzovala mě v mém snažení. Sebral jsem tedy jedné ženě šátek z krku a protáhl si ho mezi nohama. Nádobíčko mi doslova neposedně skákalo, když jsem ho „vytíral“ tím šátkem a střídavě tahal za konce. Ženský byly přímo ve varu a pištěly spokojeností.


Potom jsem si stoupnul před oslavenkyni, která si mezitím sedla a před obličejem jsem jí kroutil výbavičkou v sexy balení. Nejdříve se se smíchem odtahovala a nevěděla, co má dělat, ale pak jí jedna z kamarádek naznačila, aby mi tanga sundala. A tak poslechla. S obnaženým ptákem jsem dělal helikoptéru, ještě víc jí ho strkal k obličeji a užíval si jejich pozornosti.


Když písnička skončila, zábava ale ani v nejmenším nepřestala. Oslavenkyně totiž dostala do pusy erekční kroužek a jejím úkolem bylo mi ho nasadit bez pomocí rukou. Sjížděla mi s ním po ptákovi a přitom mi ho jazykem olizovala. Aby erekční kroužek dostala až na kořen, musela trochu použít zuby a hlavně si mýho klacka nacpat až hluboko do krku, aby tam dosáhla. Dost se mi ta jejich zábava zamlouvala, penis jsem měl v pozoru a pořádně mi v něm pulsovalo. Měl jsem sto chutí je všechny na místě ošukat a vystříkat se jim do těch jejich veselých obličejů.


Když mi oslavenkyně nasadila kroužek, odtáhla se. Chvíli pak váhala, ale nakonec se naklonila zpátky a začala mi ptáka kouřit. S tím jsem původně nepočítal, ale něčemu takovému jsem se rozhodně nehodlal bránit, a tak jsem poslušně stál a nechal se obskakovat. Pak ke mně přistoupila další ženská, která mě začala líbat. Držel jsem ji za tvář a jazykem jí zajížděl do úst, přičemž rukou jsem jí masíroval klín. Třetí ženská se přidala k oslavenkyni a společně mě kouřily. Čtvrtá ženská si pak vedle mě stoupla z druhé strany a nechala se prstit mou volnou rukou. Byl jsem jimi doslova obležen.


Postupně mě ženský donutily, abych si sedl na gauč, zatímco ony se o mě staraly. Jedna mi nastavila svou kundičku, a tak jsem jí kousal do klitorisu a druhé zatím dělal dobře rukou. Oslavenkyně se mezitím osmělila a naslinila si svou kundičku, načež mi naskočila na klín. Zatímco jsem dělal dobře těm dvěma ženám, na péru mi jako pravá kovbojka poskakovala oslavenkyně s vyhrnutými šaty. Další ženská pak byla pod ní a mnula mi při sexu koule a přidržovala ptáka, aby se oslavenkyně mohla nabodávat opravdu až na kořen. Křičela u toho slastí a zuby se kousala do rtů. Přitom stahovala lasturku a rukama se opírala o moje kolena.


Když měla dost, uvolnila místo další dámě, která si chtěla dát kousek mého koláče. Tu jsem se ale rozhodl přehnout přes opěradlo gauče, kam jsem ji poponesl. Zatímco jsem si ji držel za zadeček a tlačil do něho svýho ptáka, lehla si před ni nějaká její kamarádka a odhalila pěkně vlhkou kundičku. Ta se nedala zahanbit a začala ji lízat. Nad tu druhou si pak klekla další a do obličeje jí dala svou lasturku, kterou chtěla vylízat. Sledoval jsem ty tři ženy, jak si vzájemně dělají dobře a pták mi v kundičce jedné z nich tuhnul. Navíc jednou rukou jsem mezitím dělal dobře další, která se vedle mě postavila. Držel jsem si dámu před sebou za bok a nabíral ji pěkně do análu, až křičela blahem. Když se udělala, odsunula se stranou a pustila na své místo další, kterou jsem měl pro změnu opíchat zepředu do lasturky. A tak jsem do ní zajel čůrákem až na kořen a ona sténala a lízala svým kamarádkám kundičky. Byly nad ní dvě, které chtěly, aby se o ně postarala, zatímco jsem do ní přirážel.


Když už jsem takhle píchal asi pátou ženu, měl jsem opravdu dost. Do té doby jsem se zvládal hlídat, ale pak už jsem nemohl vyvrcholení zabránit, a tak jsem nastříkal na obličej dvěma nejbližším ženám a ty si potom moje sperma vzájemně předaly pěkným francouzákem. Pár žen jsem nechal zklamané, ale opravdu jsem měl už dost. Tolik sexu jsem snad nikdy nezažil. Na druhou stranu to ale určitě nebylo naposledy, protože jedna z dam mě pozvala na svou narozeninovou oslavu, tak doufám, že se vyvine podobným směrem jako tahle.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt