divoký večírek

KATEGORIE: Skupinový sex

Divoký večírek

Autor:
Monika K
Publikováno:
10. 9. 2015
Přečteno:
7917x
Jeden kamarád slavil dvacáté narozeniny a k této příležitosti pořádal velkou akci u sebe doma. Jeho rodiče odjeli s bratrem k babičce, takže měl celý ohromný barák jenom pro sebe. Všichni jsme na tuhle párty byli natěšení už minimálně dva týdny dopředu. Bylo nás pozvaných celkem asi dvacet, většinou jsme se mezi sebou moc dobře znali, ale bylo pozváno i pár „cizinců“.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Já s kamarádkou Janou jsme dva dny předtím vyrazily nakupovat, abychom se ukázaly v nejnovějších outfitech. Ani jedna jsme neměla přítele, a tak jsme doufaly, že se nám poštěstí právě na téhle párty. S výběrem jsem skončila u červených minišatiček, které mi dosahovaly akorát pod zadeček a tím ho dělaly větší a plnější. Zkrátka to svádělo k tomu, po něm plesknout. A to byl můj cíl. Kamarádka Jana si oblékla sexy mini kraťásky a k tomu upnuté tílko, které dalo vyniknout jejím velkým kozám. Kromě toho jsme na párty nakoupili asi tři flašky tvrdého a něco lehčího si schovaly na rozjezd. Nechtělo se nám tam chodit za střízliva.

Když nastal den D, byla jsem hrozně nervózní. Pro Milana, hostitele, který měl narozeniny, jsem koupila srandovní tričko napůl s Janou. Asi hodinu před začátkem oslavy jsme se sešly a vypily jsme samy dvě lahvinku vína, díky které jsme se dostaly do dobré nálady. Měly jsme ještě v zásobě nějaké to frisco, ale to víno pro začátek stačilo.

Když jsme dorazily k Milanovi domů, zábava už byla v plném proudu. Už dvě ulice od jeho domu se otřásaly hlasitou hudbou a křikem rozdivočených hostů. Díky oné „dobré náladě“ jsme se rychle zapojily a během půl hodinky už jsme byly zmáčené od hlavy až k patě, protože Milanovi rodiče měli napuštěný bazén. Netrvalo dlouho a všechny holky jsme se promenádovaly po kraji bazénu jako miss mokré tričko. Zimou nám ztuhly bradavky, a tak se kluci měli na co koukat.

Podobně provokativně probíhal i zbytek večera. Nejsem si jistá, jestli si to někdo někde rozdal potajmu nebo ne, ale celý ten večírek se dá shrnout jedině jako divoký. Alkohol jsme pili snad po litrech, prázdných lahví neustále přibývalo a veselí nemělo konce.

Teprve kolem třetí ráno většina lidí odpadla. Mnoho jich odešlo domů, část se jich povalovala na zahradě a naprázdno dávila. Dům konečně utichl a v obýváku se nás sešla hrstka těch, co jsme vydrželi. Kolem plného stolu nedopitých skleniček a rozsypaných brambůrek, nás tam sedělo pět. Vydržela jsem já a Jana, a potom tři kluci: Milan, David a Lůďa. Znuděně jsme na sebe koukali a nevěděli co dělat. A pak jsem si všimla prázdné flašky od vodky.

„Co kdybychom si zahráli flašku?“ zeptala jsem se a okamžitě se dočkala plné odezvy. Všichni souhlasili, a tak jsme si sedli do kruhu na zem. Důležitě jsem se na všechny podívala a pak jsem řekla, že na koho flaška ukáže, ten musí jít políbit záchodové prkýnko.

Ani jsem ale nestihla roztočit flašku a všichni začali bučet, že je to hloupost. Jana mi flašku vytrhla a řekla, že na koho flaška ukáže, tak ten musí políbit mě. Lahev od vodky se zuřivě roztočila a zastavila se na Janě. Kluci hned začali nabuzeně povykovat a my si tedy daly pusu. Byla to ale jen taková ta dětská, což kluky hrozně zklamalo. A tak Jana flašku roztočila znovu s tím, že na koho to ukáže, ten jí musí dát francouzáka.

Lahev se zastavila na Lůďovi a ten to rád splnil. Viděli jsme, jak se jim jazyky proplétají v puse. A když se konečně odlepili, pokračovali jsme ve stupňování úkolů. Na koho flaška ukázala, ten musel políbit mou bradavku, pohladit koule Milana, plácnout přes zadek Janu, dotknout se mé kundičky, prst vrazit Janě do lasturky, apod.

Když Milan Janu prstil, David jí líbal na prsa a Lůďa se věnoval mně, zatímco já Davidovi mnula rozkrok. Velmi rychle se to všechno zvrtlo v parádní mrdačku. Lůďova hlava se mi pohybovala mezi stehny a jeho jazyk mi parádně vylizoval kundičku. Sténala jsem ale potichu, protože jsem pusu měla ucpanou Davidovým ptákem.

Jana mezitím Milanovi, který stál nad ní, taky kouřila, aby měl čůráka pořádně mokrýho. Když mu stál jak tyč, zabořil ho do Janiny kundičky. Nejdříve do ní pomalu zajel až po kořen a potom zase vyjel. Vzrušeně jsem se na to dívala a připadalo mi, že se snad každou chvíli vzrušením udělám. Jana sténala Davidovi do úst.

Lůďa si taky sundal kalhoty a vrazil do mě svůj klacek. Vzrušením jsem Davida mírně kousla do ptáka. Lůďa si vůbec nebral servítky a mrdal mě pěkně tvrdě. Přidržoval si mě za nohu a bušil do mě tak, až se mi blbě kouřil David. Ten mezitím hnětl Janina prsa a líbal ji, zatímco ji pomalu šoustal Milan. Jana ho držela za boky a dávala mu najevo, že by to chtěla mnohem rychleji, ale on na to nebral ohledy. I tohle pomalé a plynulé zajíždění totiž nevydržel a o pár vteřin později se udělal. Postříkal Janě bříško svým spermatem a potom se zarudlým obličejem odpadl.

A to byla příležitost pro Davida. Díky mýmu kouření měl ptáka pořádně tuhýho a nasliněnýho, takže do Jany vklouznul jedna dvě. Moc dobře si všimnul, že se jí pomalé milování nelíbí, a tak do ní brutálně rychle zajížděl a vyjížděl. Jana vřískala blahem a rozkoší. Opatrně jsem se k ní přisunula a zacpala jsem jí pusu svým jazykem, aby někoho nevzbudila. Kroužila jsem v její puse jazykem a objímala se s tím jejím, zatímco mě Lůďa mrdal zezadu do análu. Pleskal mě přitom přes zadek, až jsem měla obě půlky rudé jako rajče. Docela to bolelo, ale nechtěl jsem kazit zábavu. Zapřenýma rukama jsem mu pomáhala přirážet, aby do mě mohl až po kořen.

David si mezitím sedl a přitáhl si Janu na sebe. Zády k jeho obličeji poskakovala na jeho ptákovi a znovu pištěla. Já jsem tomu pomohla tak, že jsem olizovala jak Davidova čůráka, tak Janinu kundičku. Lůďa mě nepřestával zezadu nabíjet a k tomu rukou mnout klitoris. Prsa mi poskakovala jeho tvrdým přirážením.

A najednou jsem ucítila horkost na zádech. To se mi Lůďa vystříkal na záda, když už to nevydržel. Potom si sedl do volného křesla a spokojeně usnul. Nevšímala jsem si toho a dál jazykem podporovala tu dvojici před sebou. Janino křičení po chvíli přešlo doslova v řev, když došla k orgasmu. Její kundička se hrozně stahovala a David jen stěží odolal, aby se udělal taky. Když z něho Jana vyčerpaně sesedla, vlezl ještě rychle na mě a šoustal mě, dokud se neudělal.

Byla jsem naprosto vyčerpaná, když jsem se, stále ještě se spermatem na zádech, svalila na podlahu a usnula. Druhý den ráno bylo opravdu krušno. Většině z nás bylo nehorázně zle a ani kyblíky v celém domě nestačily. Byla to opravdu divoká párty.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt