drsný gangbang se třemi chlapy

KATEGORIE: Skupinový sex

Drsný gangbang se třemi chlapy

Autor:
Kateřina P.
Publikováno:
14. 2. 2020
Přečteno:
22723x
Měla jsem chuť na pořádnou mrdačku. Jenomže, neměla jsem chlapa a prstit si sama u kompu už mě dávno přestalo bavit. Na internetu jsem totiž objevila nejenom prima šukací seznamku, ale taky rychlou službu, která na zavolání pošle do bytu nějakého toho „gigola“, který je zrovna po ruce. Ten vykoná svou práci, dostane prachy a zase odjede. Já jsem vymrdaná, spokojená a nemusím si dělat hlavu s nějakým vztahem nebo představováním rodičů či podobnými ptákovinami. Když jsem tedy dostala chuť na mrdání, nebylo to těžší než si objednat pizzu. Vytočila jsem to správné číslo a řekla si o pořádného macana a nadiktovala jim svou adresu. Když jsem to dělala poprvé, vzpomínala jsem si na svou nedočkavost a vzrušení, nebyla jsem si jistá, jestli dělám správně a další takový myšlenky. Teď už jsem byla zkušená, v klidu jsem se šla osprchovat.
article

Jenomže tentokrát to nějak nefungovalo tak, jak mělo. Uplynula půl hodina a chlap pořád nikde. Být to objednávka pizzy, tak už bych ji měla zdarma. Škoda, že tady to tak neplatilo. Ještě chvilku jsem počkala, ale pak mi to nedalo a zavolala jsem tam znova. Byla jsem už trochu rozmrzelá, ale to nebylo nic v porovnání s tím, co jsem pociťovala o další půl hodinu později. Na svého nabíječe jsem čekala už téměř hodinu. Voňavý sprchový gel, kterým jsem se umyla, ze mě už vyprchal a moje nálada už taky začínala silně kolísat. Tentokrát už jsem neztrácela další čas a opět žhavila linku. Připadala jsem si oklamaná a do jisté míry taky zoufalá. Už jsem tam volala potřetí za hodinu a půl, začínalo mi docházet, že mám asi trochu problém.

Takové myšlenky mě ale velmi rychle opustily, když jsem uslyšela zvonek u dveří. Moje „pizza“ konečně dorazila. Doběhla jsem natěšeně k domácímu telefonu a vpustila svůj balíček nahoru. Řekla jsem mu ještě, že má vyjít do třetího patra a už jsem otevírala dveře. Když jsem čekala, než se dopachtí až ke mně do patra, poslouchala jsem jeho kroky. Přišlo mi, že nějak podivně dupe, skoro to znělo, jako kdyby jich šlo víc. Nepřikládala jsem tomu, ale moc velkou pozornost, asi jsem do baráku vpustila ještě nějakou návštěvu někoho ze sousedů nebo rovnou nějakého souseda. To jsem si ještě myslela ve chvíli, kdy před mými dveřmi zastavili tři statní muži.

Vteřinku jsem vyčkávala, než se ti dva od toho mého odloučí a půjdou si po svých, ale když se nic takového nestalo, došlo mi, o co tady jde. Když jsem telefonovala na tu službu, měla jsem si asi lépe rozmyslet, co jim chci říct. Oni totiž moje dva následující telefonáty nepochopili jako urgování jedné objednávky, ale jako další dvě nezávislé objednávky. To znamená, že teď mi tu přede dveřmi stojí rovnou tři chlapi a chtějí mě oprcat a to ještě ke všemu na moje přání a objednání!

Pozvala jsem je dál a když jsem se probrala ze šoku, řekla jsem si, že to vlastně není až tak hrozný. Náhoda tomu chtěla, abych vyzkoušela hned tři chlapy naráz. No a proč vlastně ne?

Svlékla jsem ze sebe tenký župánek, ve kterém jsem na svou zásilku čekala. Odhalila jsem své nahé tělo a se smyslným pohledem na všechny tři chlapy, jsem klesla na kolena. Nenechali se dvakrát pobízet. Svlékli si kalhoty a obestoupili mě. Najednou jsem měla v obličeji tři pinďoury, kteří všichni chtěli do mých úst. Jednoho jsem tedy kouřila a dva jsem k tomu honila. Rukama jsem masírovala jejich předkožky a přetahovala jim je přes jejich vlhké žaludy. Jednoho jsem si přitom zasouvala do úst, kam až to šlo. Podle toho chlapa to ale nebylo dostatečně hluboko. Podržel si ještě moji hlavu a ptáka mi narval opravdu až do krku. Skoro jsem se zadávila. Když mě pustil, posunula jsem se kouřila jiného čůráka, který nebyl tak dlouhý a vešel se mi do pusy až po kořen. Všichni tři už měli péra připravená a když jsem se jim na chvíli nevěnovala, sami si je honili.

Přehnula jsem se přes opěradlo gauče a vyšpulila na ně zadeček. Okamžitě jsem měla jednoho ptáka v kundě a další dva před ústy. Špatně se mi je kouřilo, protože ten zezadu mě opravdu surově nabíral. Pleskal mě po třesoucím se zadečku a jeden z těch vepředu mi osahával prsa, která se houpala do rytmu přirážení. Asi jsem v sobě zrovna měla toho velkýho ptáka, protože to docela bolelo, jak do mě zajížděl až po kořen.

Kouřila jsem jednoho ptáka, kterého jsem měla před ústy. Staženými rty jsem mu tiskla červený žalud a předkožku mu stahovala až ke kořeni. Jeho varlata mě bouchala zespodu do brady, jak tvrdě jsem na jeho ptáka narážela. Jednoho ptáka jsem pořád měla v kundě, ale najednou jsem ucítila tlak i u své čoko dírky. Došlo mi, že tu mám tři chlapy a teď kouřím jenom jednoho ptáka. Bylo to tím, že druhého to přestalo bavit a rozhodl se vyzkoušet, jestli vydržím dvojitou penetraci. Křičela jsem a kunda se mi stahovala bolestí i slastí zároveň, ale najednou jsem je v sobě měla oba. Špatně se jim pohybovalo, ale já je v sobě cítila fakt intenzivně. Jeden v kundě, jeden v zadečku a třetího jsem měla v puse. Nemohla jsem skoro dýchat, svaly jsem měla napjaté k prasknutí. Ale mrdání nepřestávalo. Přes zadeček jsem dostávala ještě k tomu výprask a za hlavu si mě držel ten přede mnou, abych ho nepřestávala honit a kouřit. A hlavně, abych to dělala pořádně.

Konečně se jeden z nich udělal. Cítila jsem, jak se jeho pohyby zpomalují, a jak mi ze zadečku vytéká něco teplého. Bylo to sperma. Kapalo mi na kundu a péro toho dalšího, kterého jsem měla uvnitř sebe. Křičela jsem a sténala, už jsem nemohla, ale oni pořád pokračovali. Přetočili si mě na záda a do rozmrdané kundy se mi narvali oba dva najednou. Třetí si mě držel za ruce a do úst mi strkal svého splasklého pinďoura od spermatu.

Už jsem přešla dva orgasmy, kunda mě neuvěřitelně bolela a mrdání nepřestávalo. Poštěváček jsem měla rozdrásaný od jejich tvrdých palců, kterými mi ho dráždili. Konečně ze mě oba vyklouzli najednou a postavili se nade mě. Musela jsem otevřít pusu, ale stejně jsem byla pocákaná jejich spermatem na celém obličeji a těle. Byla jsem vymrdaná a vyčerpaná.

Jakmile jsem si otřela obličej, abych něco viděla, zaplatila jsem jim jejich peníze. Ta šukačka stála za každou korunu, kterou jsem ji dávala do ruky.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt