dvojčata v posteli

KATEGORIE: Skupinový sex

Dvojčata v posteli

Autor:
Josef O.
Publikováno:
3. 2. 2015
Přečteno:
9332x
Moje přítelkyně byla neuvěřitelně citlivá dívka. Nejvíce soucítila a vlastně žila svou sestrou – dvojčetem. Dívky se jmenovaly Aneta a Žaneta a byly neuvěřitelně propojené, jako už to někdy u dvojčat bývá. Když jedna byla smutná, vždycky byla smutná i ta druhá. Jakmile se jedné něco stalo, ta druhá to věděla ještě dřív, než to vyslovila. Někdy mě z toho jejich spojení mrazilo.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Nějakou chvíli mi trvalo, než jsem se smířil s tím, že v podstatě nejsme normální pár, ale spíš taková trojice. Jelikož Aneta neměla moc štěstí na kluky, snažila se ji Žaneta tahat všude s námi. Do kina, na večeře, do zoo,… Divil jsem se, že ji Žaneta někdy nepřizvala, aby se k nám přidala i v posteli.

Ano dělal jsem si z toho legraci. Dokud se to jednou nestalo skutečností.

S Anetou se rozešel další z jejich kluků a to opravdu ošklivým způsobem. Nejdříve ji několikrát podvedl a potom jí přestal zvedat telefony. Když se mu konečně po několika dnech dovolala, poslal ji do háje a zavěsil. Aneta z toho byla opravdu špatná a já s Žanetou jsme se opět stali její útěšnou četou. Koukali jsme se s ní a hromadou zmrzliny na televizi a snažili se ji nějak rozveselit. Když Žaneta potom musela odběhnout do kuchyně, Aneta se ke mně přitulila a řekla mi, že její sestra má štěstí. Takového chlapa by si prý taky nechala líbit.

Bylo mi z toho celého večera trapně. Chtěl jsem být s Žanetou o samotě, ale Aneta se na nás lepila jako žvýkačka. Kamarády neměla, jedinou její přítelkyní byla její sestra, takže jsem to sice trpěl, ale tiše jsem skřípal zuby.

Vyvrcholením tohoto trojúhelníkovitého vztahu bylo, když jsme měli se Žanetou výročí. Doufal jsem, že si to konečně užijeme jenom my dva spolu, a ačkoliv jsem chvíli zažíval paniku, jestli s sebou přeci jen nevezme sestru, nakonec se objevila sama. Strávili jsme krásný večer v kině a na večeři. Bylo to zase, jako kdybychom byli jen my dva.

Tak, jak to mělo být.

Večer se ale ještě stačil zvrtnout. Těžko říct, jestli to bylo pro mě dobře nebo ne, věřím, že mnoho chlapů by se se mnou namístě vyměnilo, ale já z toho byl na rozpacích.

Když jsme se vraceli domů, kde jsme chtěli pokračovat v oslavě našeho výročí v soukromí, zazvonil Žanetě telefon. Podle slov jsem poznal, že se zase něco stalo. Něco Anetě. Žaneta naslouchala hlasu v telefonu s velkým porozuměním a nakonec hovor ukončila tím, že jdeme ke mně do bytu, tak aby přišla za námi.

V duchu jsem viděl rudě.

Přede dveřmi domu, kde jsem měl pronajatý byt, už na nás čekala Aneta se slzami v očích. V ruce žmoulala kapesník – v tu chvíli mi ji opravdu bylo líto, i když mohla za to, že si dneska večer zase neužiju žádného sexu. Tedy v té chvíli jsem si to ještě myslel.

Uvařil jsem nám všem hrnky horké čokolády a nechal holky, aby si popovídaly o tom, co zase citlivou Anetu vyvedlo z míry. Aneta se velmi omlouvala, moc dobře věděla, že máme výročí a nechtěla nám ho takhle zkazit. Mávnul jsem nad tím rukou, ale opravdu mě to žralo.

Když jsem si potom musel dojít na záchod, všiml jsem si, že Aneta něco Žanetě špitá. Byl jsem si jistý, že to nevěstí nic dobrého. Když jsem se vrátil, v obýváku seděla jenom Žaneta a potutelně se na mě usmívala. Přistoupila ke mně a začala mě něžně líbat. Byl jsem na rozpacích, protože jsem nechtěl, aby to viděla Aneta se svými problémy, ale Žaneta se nenechala odstrčit.

Byla jako umanutá.

A najednou jsem ucítil, jak mě zezadu někdo popadl za zadek. Šokovně jsem se otočil a podíval se na Anetu, která ve tváři neměla už ani slzičku. Naopak. Šibalsky se na mě usmívala. Než jsem se stačil zeptat, řekla mi Žaneta, že Aneta nás nechtěla připravit o náš sex, ale nechtěla odejít a být doma sama, tak ji napadlo, že by se k nám přidala.

Nevěděl jsem, co na to říct. A jakmile si toho Žaneta všimla, využila toho a stáhla mi kalhoty. Stačilo pár doteků a ptáka jsem měl v pozoru. A stejně tak stačilo pár okamžiků, aby se mi k němu lísala hned dvoje ústa.

Dva jazyky se mi obtáčely kolem penisu a já stále nebyl schopný slova. Holkám to opravdu šlo. Vypadalo to, jako když jsou sehrané. Zatímco jedna mi sála penis, druhá mi olizovala varlata a plácala mě po zadku. Neviděl jsem důvod, abych se tomu bránil, a tak je nechal a začal si to užívat.

Dívky si vzájemně hladily těla, ale i tak jsem měl dost jejich pozornosti. Žaneta se postavila, aby mě mohla líbat a vysvléknout mi tričko, zatímco Aneta mi dál kouřila. Vzrušeně jsem Žanetu líbal a v ruce jí drtil prsa přes podprsenku. Tu si vzápětí sundala a stejně tak i zbytek oblečení. Stála tam přede mnou nahá, načež se vyměnila se sestrou, aby se mohla svléknout i ona.

Během okamžiku jsem měl v pokoji dvě sexy nahé holky – dvojčata. Žaneta jsem položil na sedačku a klekl si, abych ji mohl taky připravit. Aneta si sedla vedle a taky roztáhla nohy. A tak jsem jednu lízal a jednu prstil. Střídal jsem jejich kundičky a přitom se pohledem neustále ujišťoval, jestli to Žanetě opravdu nevadí. Sténala a nic nenamítala, takže asi ne.

Do Žanety jsem o chvíli později snadno vklouznul. Klečel jsem na zemi a zasouval do ní ptáka až nadoraz. Aneta si klekla za mě a pomáhala mi s přirážením. V rukou mi drtila zadek a nutila mě s ním pořádně hýbat. Mrdal jsem její sestru pěkně tvrdě a Aneta mi mezitím šeptala do ucha sprosťárny. Pak si lehla vedle své sestry a několikrát ji vášnivě políbila, než si od ní nechala olíznout prst a s ním si potom prstila. Žanetu jsem si přidržoval za nohy a při přirážení jí hlavu zabořil mezi prsa.

Dívky se potom rozhodly prohodit. Sedl jsem si na gauč tak, aby na mě mohla Aneta nasednout, a Žanetu jsem mezitím vylizoval. Bylo to šíleně vzrušující. Kousal jsem ji do její vlhké kundičky, dokud se neudělala.

A pak jsem do ní znovu zabořil ptáka, ale tentokrát zezadu. Aneta si lehla pod nás, a zatímco jsem její sestru mrdal, ona jí jazykem kroužila kolem klitorisu. Žaneta kňučela blahem a své sestře dělala dobře rukou a někdy i jazykem.

Nad obě holky jsem si potom stoupl a vyhonil si ptáka tak, abych je postříkal. Měly v ústech moje sperma a to si vzájemně sladkými polibky předávaly. Byl jsem naprosto hotovej. Aneta se k nám potom sem tam přidávala a mně už to potom vlastně ani nepřipadalo divné.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt