dvougenerační sex

KATEGORIE: Skupinový sex

Dvougenerační sex

Autor:
Gabriela D.
Publikováno:
21. 1. 2016
Přečteno:
20648x
Vánoční svátky jsou o tom, setkat se s rodinou a blízkými, popovídat si s nimi a vnímat rodinnou pohodu. Každý rok jsem ji zažívala jen ve svém vlastním kruhu rodinném, ale letos jsem se měla poprvé seznámit také s rodinou přítele, se kterým jsem se dala dohromady v létě. Ještě nebyla příležitost, abych se s jeho rodiči seznámila, takže jsem byla pěkně nervózní, když mi oznámil, že nás pozvali, abychom se za nimi přijeli podívat na jejich stromeček a dát si nějaké dobré jídlo.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Pekla jsem cukroví o sto šest, abych se před možnou budoucí tchýní vyšvihla, že se u mě bude mít její synáček dobře. Vyhledala jsem si recepty snad na dvacet druhů a celé dny nedělala nic jiného, než stála u rozpálené trouby. Chtěla jsem udělat co nejlepší dojem také na pana tchána, a tak jsem poprosila tatínka, aby mi dal jednu lahvinku domácí vypálené meducíny, kterou si každý rok dělá. Ať se mají oba dobře. Samozřejmě jsme jim s přítelem také nakoupili nějaké dárky, přičemž jsem se obzvlášť snažila vybrat něco reprezentativního.

Když se den návštěvy přiblížil, doslova jsem se třásla jako ratlík. Jeli jsme k Radimovým rodičům na dva dny a tedy jednu noc. Pečlivě jsem si vybírala dokonce i noční košili. Takhle oficiální seznámení s rodiči přítele jsem nikdy nezažila, a tak jsem byla jak na trní a nevěděla, jak se chovat.

Jakmile jsme dorazili na místo a Radimovi rodiče nám přišli naproti k brance, nervozita ze mě opadla. Oba vypadali moc mile a hned mě taky objali a odvedli dovnitř, kde do mě vzápětí začali lít jednu skleničku vaječňáku za druhou. Za chvilku už jsem škytala a pusu měla celou slepenou, ale nechtěla jsem působit nevděčně, a tak jsem se nechávala opíjet. Přitom jsem jim povídala něco málo o sobě, o mých rodičích, sourozencích, apod. Ačkoliv to možná trochu vypadalo jak u výslechu, vlivem tolika cukru v krvi jsem byla naprosto v pohodě i pod jejich pátravými pohledy. Radim byl jejich jediný syn, a tak bylo pochopitelné, že si chtějí ověřit, že si našel slušnou ženskou.

Během celého dne jsme si jenom povídali a bylo to moc fajn. Tchýně i tchán byli v pohodě a velmi brzy jsem si všimla, že jim není žádné téma cizí. Například otec povídal Radimovi, jak si to s jeho matkou minulou noc rozdali, že u toho ječela jako podřezávané podsvinče. Podobně také Radimova máma se ptala, jaký je její synáček v posteli, že měl během let dobrou průpravu, tak je to jistě skvělý. Nevěděla jsem, co na takové otázky odpovídal, červená jsem byla až na zadku a připadala si hrozně trapně. Ale to jsem ještě nebyla připravená na to, co se mělo stát později.

Navečer se rozdělala domácí slivovice od mého táty a každou chvíli se na něco připíjelo. Jednou to bylo na sex, podruhé na moje krásná prsa, potřetí na orgasmus. Když už jsem v sobě měla pár panáků, ani mi nepřišlo, že by na tom bylo něco špatného. O dva panáky později jsem dokonce ta hesla sama vymýšlela a s celou rodinou si vesele ťukala.

Kolem půlnoci jsem si všimla, že si Radim s otcem pořád něco šuškají a dívají se na mě. A i když jsem byla přiopilá, připadalo mi to podivné. Radimova máma mi potom nabídla, abych se došla osprchovat, že mi dá čistý ručník, a tak jsem ji poslušně následovala do koupelny. Tam jsem vyfasovala ručník a Radimova matka odešla. Ztěžka jsem se vysvlékla z oblečení, prohlédla se na chvíli v zrcadle a potom s uspokojením vlezla do vany. Když jsem se sprchovala, měla jsem chvílemi pocit, že někdo vešel dovnitř, ale přikládala jsem to tomu, že šumí voda a něco se mi zdá.

Po sprše jsem se v noční košili vydala dolů, abych se rozloučila a šla spát. Oni se ale rozhodli mě tam zdržet. Radimovi rodiče si mě posadili mezi sebe na gauč a Radim si sedl naproti nám. Oba mi povídali, jak jsem hrozně hezká a hodná a že si Radim nemohl vybrat líp. Přitom jsem cítila, jak mě hladí po noze a se zájmem se na mě dívají. Hlava se mi na krku klimbala a Radimův otec mě za ni najednou chytil a přitáhl si mě k sobě. Políbil mě na rty. Než jsem si uvědomila, co se to děje, jeho manželka mi zajela rukou mezi nohy. Zděšeně jsem se od nich odtáhla a hledala pomoc u Radima, který se na to všechno jenom díval. Řekl mi, že rodiče by chtěli zjistit, jak dobrá jsem v posteli a jestli mě to uklidní, tak se k nám za chvíli přidá.

Nevěděla jsem co na to říct. Na jednu stranu mi to bylo hrozně příjemné, ale na druhou i hrozně hloupé. Nakonec jsem se ale rozhodla si to užít, a tak jsem se nevzpírala. Zatímco jsem se tedy líbala s Radimovým otcem, jeho matka mi lízala kundičku. Rukou jsem mnula naběhnutýho ptáka tchána a jazykem mu kroužila v ústech.

Radim stál mezitím opodál a honil si pomalu ptáka.

Začala jsem ho tchánovi kouřit a tchýně mi prstila kundičku. S jazykem to opravdu uměla, kňučela jsem u toho blahem, ale protože jsem měla pusu plnou čůráka jejího manžela nebylo to moc slyšet. Když měl dost mýho kouření, přetočil mě na břicho tak, že jsem si klekla. Klacek mi vrazil do kundičky a já vykřikla. Tchýně se mezitím posadila na okraj gauče, takže jsem měla perfektní přístup k její kundičce. Zatímco do mě Radimův táta zezadu bušil, snažila jsem se dělat tchýni dobře jazykem, ale s tím drncáním to moc nešlo. Tchán si mě držel pěkně za boky a se sténáním do mě vrážel ptáka až pěkně po kořen.

Mezitím ke mně přistoupil Radim, abych mu ho kouřila. Tchýně se přesunula k manželovi, který ji zatímco mě šukal, prstil. Mlaskala jsem přitom a čůrák Radima mi klouzal až dozadu do krku. Dávila jsem se jeho klackem a nemohla skoro dýchat. Navíc mnou cloumal orgasmus, u kterého jsem ječela dost nahlas. Tchýně vzdychala taky a nehty zarývala do opěradla křesla, na kterém seděla.

Tchánovi to stačilo na to, aby se udělal. Než ale vyvrcholil, stihnul mě donutit, abych si klekla a on mi tak mohl postříkat obličej. Se spermatem tchána na obličeji jsem pochytala ještě Radimovo sperma, který ejakuloval o chvíli později. A protože jejich rodina brala orgasmus opravdu vážně, bylo potřeba, aby ho měla ještě paní tchýně. A tak jsem si otřela obličej a lízala jí kundičku, dokud nevyvrcholila a nepostříkala mě svou šťávičkou.

Nevím, jak probíhají jiná seznamování s rodiči partnera, ale byla jsem si vcelku jistá, že jinak, než tohle. I přesto se z toho vyklubala docela milá návštěva. A navíc mám pocit, že jsem zanechala vcelku dobrý dojem ve všech ohledech.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt