festivalový grupáč

KATEGORIE: Skupinový sex

Festivalový grupáč

Autor:
Petra Z.
Publikováno:
3. 9. 2014
Přečteno:
10715x
S partou kamarádů jsme se o prázdninách chystali na hudební festival. Nemohla jsem se toho víkendu dočkat – měly tam hrát moje oblíbené kapely a ke všemu jsem tam měla být s těmi nejlepšími lidmi pod sluncem.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Konečně se osudný den přiblížil a my plni očekávání se stany v rukou a nejnutnějšími věcmi sbalenými v batozích, přešlapovali u kempu hned vedle místa, kde se měl odehrát festival, a kde jsme si chtěli postavit stany. Plátěná přístřeší byla rozbalená a připravená během okamžiku – rozprostřeli jsme se kousek dál od ostatních pod stromy, abychom měli soukromí, přeci jen jsme předpokládali, že sedm lidí se jen tak potichu neudrží.

A pak už na nás čekalo zahájení. Fronta u vstupu jako kdyby bobtnala a neustále se zvětšovala. Čekání jsme si krátili popíjením vodky přímo z lahve, kterou jsme museli vypít, než se dostaneme na řadu, protože dovnitř se ani jídlo ani pití nosit nesmělo. Lahodný mok v nás ale rychle zmizel, takže jsme se nemuseli bát, že ho budeme muset vylévat.

Posilněni alkoholem jsme propluli celým dnem plným slunce, zpocených lidských těl, skvělých kapel, hlasité hudby, rychlého občerstvení a erotické energie. Lidé byli plní vzrušení, poskakovali pod tribunami a skandovali. Navíc bylo šílené vedro a hadice, které měli lidi kropit pro osvěžení, se vody zrovna nepředala. Většina holek to řešila tím, že chodila bez trička jen v podprsence, nebo ty chytřejší v plavkách, ale nebylo výjimkou potkat holky nahoře bez. Podobně jsme se zařídili i já a další mé tři kamarádky - Soňa, Lenka a Petra. Zbytek party tvořili Zdeněk, Martin a Filip – ti chodili bez trička neustále a naparovali se svými namakanými postavami.

Samo ovzduší probíjelo sexuálním napětím – přičemž nejvíce patrné to bylo ve chvílích, kdy se pustila vodní děla, což právě nebylo tak často, která kropila zástupy lidí a zchlazovala rozpálená lidská těla, která se na sebe hečmala před tribunami. Každý chtěl být co nejblíže ke své oblíbené hudební kapele.

Pařili jsme jako o život – pivo teklo proudem a sem tam se doplnilo nějakým tím malým panáčkem.

Do kempu jsme se stěží doplazili, jak jsme byli opilí, ale také unavení. Nikomu z nás se ale ještě nechtělo spát, a tak se z batohu vyndala další lahev vodky, která tu na nás počkala, a kolovala od úst k ústům. Hlasitým smíchem jsme budili celý kemp, ale v té chvíli nám to opravdu bylo jedno. Kolem půl druhé ráno se odebrala do stanu první dvojice – Zdeněk a Lenka, kteří spolu chodili už tři roky, zmizeli za plachtou svého dočasného příbytku. Zbytek nás pokračoval v povídání, dokud nás nepřerušil zvuk, který se nedal s ničím splést.

Lenka vzdychala tak hlasitě, že musela být slyšet snad ve vesnici o pět kilometrů dál. Nejdříve jsme z toho měli legraci, ale potom Michala napadlo tuto milostnou romanci narušit.

Všech pět nás v jednom okamžiku vpadlo do stanu. Samozřejmě jsme se nemýlili a našli jsme naše kamarády inflagranti. Ze srandy jsme začali Zdeňka v jeho snažení podporovat - já jsem ho držela za boky a pomáhala mu pořádně přirážet, zatímco Filip Lenku plácal přes prsa. Zbytek se smál a napodoboval Lenčino sténání.

Atmosféra se vyhrocovala a ke zlomu došlo ve chvíli, kdy Michal vyndal z kalhot ztopořeného ptáka a strčil ho Lence do pusy. A k překvapení všech mu ho ona začala solidně kouřit. Pak už byl směr zbytku večera jasný.

Vysvlékla jsem se z kraťasů a nastavila svoji už pořádně vlhkou kundičku Soně k lízání. Ta se hned pustila do své práce a jazykem mi olizovala klitoris. Lenka do pozadí všeho stále vzdychala, ale teď se její steny mísily s mými a o chvíli později i Petřinými – tu totiž Filip začal prstit. Michal, kterému Lenka kouřila, se potom přesunul za Soňu, vyhrnul ji sukeň, odsunul stranou kalhotky a zabořil do ní svého ptáka až po kořen. Pořádně ji mrdal a ona mi lízala kundičku – mezi steny mě do ní mírně kousala.

Petra kouřila Filipa a dávala si na své práci záležet. Jazykem ho dráždila na žaludu a rukou mu mnula varlata, až vzdychal slastí. Zdeněk stále mrdal Lenku, které na hrudi prsa poskakovala jako neposlušná kůzlátka. Filip jí je propleskával a co chvíli drtil v ruce. A pak si se Zdeňkem prohodil místo. Lenka mu našpulila zadeček a on jí svýho velkýho čůráka pomalu zarazil až do po kořen do lasturky. Nejdříve zlehka přirážel a potom do ní bušil jako sbíječka. Lenka přitom vřískala, jako kdyby ji na nože braly.

Zdeněk se posadil a Petra na něho naskočila. Poskakovala na něm jako na koni a pořádně se nabodávala na jeho kolík. On jí k tomu pleskal po klitorisu a mačkal jí prsa.

Soňa mě přestala lízat a svoji kundičku nastavila Lence. Mě se tak mohl věnovat Michal, kterému jsem nejdříve pár minut kouřila a pak si nechala jeho ptáka strčit do zadečku. Měl hodně malýho čůráčka, ale k tomu, abych se udělala, to stačilo. Když to na mě přišlo, šíleně jsem pištěla. Stahy kolem penisu přinutily Michala, aby taky ejakuloval. I dvojice Zdeněk a Petra se blížili do finiše. Petra sténala potichu a naprosto neměně, takže nevím, jestli se opravdu udělala, ale u Zdeňka jsem si jistá. Ten mi totiž svoje sperma nastříkal do pusy – několikrát mi penisem poplácal po jazyku a já to pak všechno spolkla. Lence Filip nastříkal na prsa a já s Petrou jsme to slízaly. Jazykem jsme kroužily kolem jejích bradavek a sledovaly, jak se pod těmito dotyky kroutí.

Když byl všemu konec, odebrali jsme se každý do svého stanu. Druhý den ráno jsme pokračovali, jako kdyby se nic nestalo – nikdo z nás o předešlé noci už nikdy nepromluvil. Ale za jedno jsem ráda – ještěže Lenka se Zdeňkem měli tak velký stan.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt