gangbang na vinobraní

KATEGORIE: Skupinový sex

Gangbang na vinobraní

Autor:
Viktor T.
Publikováno:
9. 11. 2017
Přečteno:
10429x
Kamarád patřil do rodiny vinařů, tak nás na podzim pozval celou partu na vinobraní. Mělo nás přijet asi deset, ale postupně jsme jako mouchy odpadaly, až nás přijelo jenom pět, včetně jedné kamarádky. Byla hodně společenská, takže jí ani nevadilo, že je mezi námi sama zástupkyně něžného pohlaví. Popravdě v tom, že byla žena, spočívala její výhoda, neboť nejenom, že byla námi obletovaná, ale také toho mnohem víc vydržela, co se týče vína. My zatvrzelí pivaři jsme měli co dělat po dvou skleničkách vína, zatímco ona je do sebe házela s obdivuhodným profesionálním švihem v zápěstí.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Akce trvala celý víkend, ale už v sobotu jsme všichni skučeli kocovinou. Tedy kromě Šarloty, která se chtěla projít po okolí a nedala pokoj, dokud nás všechny nedostala z postele. Mirek nám dal na cestu lahev vína, abychom si srovnali hladinku, takže když jsme se vraceli na oběd, byli jsme zase namol. Ale alespoň nás nebolela hlava.

Sobotní večer měla být ta největší akce. Protože jsme si během dne celkem udržovali hladinku, nebyl ten nápor na naše žaludky takový, jak jsme očekávali. Konečně se nám to začalo dostávat do krve, takže jsme po dvou skleničkách ještě byli schopní vést důležité debaty o smyslu života nebo smyslu politiky. Naproti tomu na Šarlotu už toho začínalo být trochu moc. My, jako čtyři kluci, jsme ji neustále donášeli nové a nové skleničky, které prostě musela ochutnat.

Ještě nebylo ani jedenáct hodin a Šarlota byla namazaná jako doga. Tancovala na stole, odhalovala se, s každým byla kamarádka. Jelikož jsme za tenhle její stav mohli částečně my, řekli jsme si, že za ni také máme zodpovědnost. Nechtělo se nám a jí vlastně také ne, ale přerušili jsme to její vystoupení a David ji v náručí odnesl do postele. Asistoval jsem u toho ještě já a Mirek. Šarlota se na nás v podroušeném stavu dívala a říkala nám, jak nás všechny miluje. Potom ale najednou jako když utne, usnula. Nebo prostě odpadla, těžko říct. Dýchala a to bylo hlavní, tak jsme ji nechali na posteli a odešli se dolů ještě bavit.

Kolem půlnoci jsme ve stejném složení šli Šarlotu zkontrolovat. A to i přesto, že jsme vypadali zhruba stejně jako ona, když jsme ji ukládali. Motali jsme se od stěny ke stěně, vzájemně jsme se podpírali, což dělalo situaci ještě horší, a nebyli jsme schopní mluvit bez toho, abychom si nešlapali na jazyk. I když jsme si mysleli, že jsme hrozně potichu, naše kontrolování Šarlotu vzbudilo. Alkohol se jí v krvi rozproudil ještě víc, takže nebyla pořádně schopná vnímat, ale to my vlastně taky ne.

A proto se stalo to, co se stalo.

Už jsme se loučili a říkali, že ji necháme spinkat, když tu se David zamotal a spadl přímo k Šarlotě do postele. Konkrétně hlavou do jejího výstřihu. Se smíchem jí do něj zabořil hlavu ještě víc a hudral mezi jejími prsy. Šarlota se tomu smála stejně jako my, takže si David dovolil ještě víc. Vyndal jí jedno prso ven a strčil si bradavku do pusy. Dělal, jakože jí pije z prsa, což se nám zdálo strašně vtipné a Šarlotě taky. Nabídla svoje druhý prso Mirkovi, který byl nejblíže a ten si to nechal líbit. Samozřejmě nezkazil žádnou legraci, a tak se přisál na její druhou kozu.

Stál jsem tak chvíli nad nimi, když ti dva Šarlotu dudali. A pak jsem vytáhnul ptáka a Šarlota si ho strčila do pusy. Bylo to tak samozřejmý pokračování, že se tomu nikdo z nás nedivil. Šarlota jednou rukou hladila chlapce po hlavě, když jí kousali do bradavek, zatímco druhou rukou si pomáhala se stahováním předkožky přes můj žalud. Dělala to velmi dobře i zuby, ale trochu jsem se bál o uzdičku, přes kterou přejížděla docela silně.

Davida to divadlo s kozou přestalo bavit, a tak přenechal Šarlotino poprsí Mirkovi a sám se přesunul dolů. Šarlota poslušně roztáhla nohy a nabídka volný přístup Davidovi do svého klína. Ten jí stáhnul kalhoty a potom jí masíroval kundu přes kalhotky. Lehce jí je zaříznul mezi pysky a hýbal s nimi ze strany na stranu, až Šarlota vzdychala do mýho pinďoura. Pak jí je dal stranou a strčil jí tam jazyk. Žužlal jí její vlhký pekáč, zatímco mi ona solidně kouřila ptáka.

David dlouho neotálel, vyndal ven ptáka, několikrát s ním zatřásl, aby se postavil. Potom s ním přejížděl Šarlotě přes klitoris a bouchal jí do něj ztopořeným čůrákem. Potom si na něj plivnul a zasunul jí ho hluboko do vagíny. Šarlota zasténala, ale ani tehdy mi ho nepřestala kouřit. Druhou rukou, kterou nepotřebovala na dráždění mýho žaludu, používala na honění Mirka, který byl vždycky zatížený na kozy, a bylo mu u jejího hrudníku dobře.

David ji pěkně šukal, až se celá otřásala a kozy jí v Mirkově puse poskakovaly. I když jsem byl opilý, skoro jsem se udělal, když jsem vzal Šarlotě hlavu a nebodával si ji na rozkrok tak, aby jí můj pták zajížděl co nejhlouběji do krku.

Nechal jsem Davida, aby to do ní ještě chvíli pral, a potom jsem ho vystřídal. Lehnul jsem si vedle Šarloty a píchal ji z boku. Mrdal jsem ji do análu, aby si David mohl hrát s její kundou a prstit ji, zatímco jí jazykem zajížděl do pusy. Cítil jsem, jak se její stažený anál ještě více stahuje. Bylo to hrozně silné a vzrušující, a tak jsem se do ní udělal. Vyndal jsem z ní ptáka a nechal z ní vytékat svoje sperma. Špinavýho čůráka jsem si otřel o její ústa, protože David využil mého vyvrcholení a nahradil mě u její pipiny. Mirek si dělal stále dobře u jejího poprsí, přičemž ptáka měl tak červenýho, že to vypadalo, že se každou chvíli udělá. A taky ano. Postříkal Šarlotě ruku a pak se odsunul stranou, kde doslova a do písmene odpadl.

Zbýval David, který to do ní zase bušil. Držel si ji za boky a pořádně ji mrdal do kundy. Klacek mu střídavě tuhnul a měknul, což dělal hlavně ten alkohol. Nakonec ale i on zmáčel její kundu svým spermatem.

Šarlota byla vymrdaná a spokojená. Hned potom usnula ještě se spermatem na ruce a nic ji už nemohlo vzbudit. A nás vlastně taky, pomalu jsme kolem ní odpadali jako mouchy.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt