gangbang u hokejového zápasu

KATEGORIE: Skupinový sex

Gangbang u hokejového zápasu

Autor:
Michal S.
Publikováno:
3. 6. 2015
Přečteno:
9720x
Na mistrovství v hokeji jsem se domluvil s kamarády, že se budeme dívat na zápas u nás doma. Manželka se rozhodla, že nám půjde z cesty, takže měla celé odpoledne strávit s kamarádkou na nákupech a potom kafíčku. Těšil jsem se, až si odpočinu od toho jejího křiku, poslední dobou nám to moc neklapalo. Děti jsme neměli a vlastně nás ani nebylo nic společně. Neustále mi vyčítala, že jsem byl celé dny v práci, ale to, že vydělávám na to její utrácení, už jí nedocházelo. Jako manželka nedokázala zařídit nic. Večeři každý den kupovala po různých restauracích a byt nám chodila pravidelně uklízet nějaká holka z vysoké. Každý jsme si tak nějak fungovali po svém.
article

Naštěstí ale pobrala tolik rozumu, aby jí samotné došlo, že nechci, aby na hokej byla doma. S kamarády jsme se dohodli a koupili basu piv a tři pytlíky brambůrek. Do hokeje zbývala asi půl hodina, když se kluci začali trousit. Nejdříve dorazil Martin, pět minut po něm Franta a jako poslední tři minuty před začátkem zápasu Zdeněk. Manželka mi dala sbohem hned po obědě, takže v bytě byla krásně slyšet jenom televize daná na nejvyšší možné volume.

Asi deset minut po začátku se z ničeho nic v pokoji objevila Pavla, ta mladá vysokoškolačka, co u nás uklízela. Všichni jsme na ni koukali jako na zjevení – přes kravál z televize a naše skvělé rady hokejistům, jsme ji neslyšeli zvonit. Manželka ji pro takové případy ale pojistila naším klíčem, takže si Pavla prostě odemkla. Okamžitě se nám omluvila, že vyrušuje, ale že musela přijít dneska, protože zítra potřebuje nutně jet někam pryč. Kamarádi z ní byli jako u vytržení, zatímco já jsem jí velkomyslně řekl, že samozřejmě může uklidit dneska. Vděčná Pavla tedy odešla do koupelny, aby si do kbelíku napustila vodu a mohla se pustit do pucování.

Jakmile zmizela za rohem, kamarádi se hned mlsně začali ptát, jaký to je s takovou kostí. Když jsem jejich představy odmítal, nevěřili mi ani slovo. Když mi taková buchta chodí až do bytu, tak jsem ji určitě musel někdy brousit. Přiznal jsem se, že už mě to několikrát napadlo, ale nikdy jsem nic nezkusil. Jen jsem to dořekl, sesypali se na mě a začali do mě strkat a křičet, že jsem pako. Zdeněk k tomu navíc přidal několik kopulačních pohybů. Přes „zábavu“ jsme si ani nevšimli, že Pavla se už přesunula do kuchyně a tedy celé to naše divadýlko musela vidět. Okamžitě nás to pěkně zchladilo a až do konce třetiny jsme byli jako pěny.

Jakmile byla přestávka, zašel jsem za Pavlou a omlouval jsem se jí za naše nevhodné chování. Sice se trochu začervenala, ale beze všeho to přešla. Už jsem se skoro vracel za kluky do obýváku, když jen tak jakoby mimochodem prohodila, že jí to napadlo taky. Pak se ale pustila hned do práce, takže jsem to nechal přejít bez povšimnutí. Navíc jsem si nebyl jistý, jestli tím opravdu naráží na ten sex.

Během druhé třetiny se situace vrátila do normálu. My jsme seděli před televizí a řvali společně s komentátorem, Pavla douklidila kuchyň a potom se přesunula do ložnice.

Během třetí třetiny jsem si všiml, že Pavla vypadá nějak divně. Chodila po pokoji a poklízela tu něco tady tu něco tam, ale mně na ní něco nesedělo. Jen jsem zaboha nemohl přijít na to, co to je. Asi o deset minut později se ke mně naklonil Martin a zeptal se mě, jestli je normální, aby tu uklizečka chodila polonahá. Teď že mi to moje vykrucování ohledně sexu s ní, tuplem nevěří. Až když to řekl, došlo mi, že Pavla tu chodí jen v kalhotkách a podprsence. Když otírala prach na poličkách, vyzývavě přitom vystrkovala zadeček a smyslně se na nás dívala.

Jen při pohledu na ni jsem cítil, jak se mi pták zvedá do pozoru. A nejenom mě. Pavla si toho, jak na nás působí, byla až moc dobře vědomá. Když už si byla jistá, že nás má v hrsti, postavila se před televizi a sundala si podprsenku. To pro nás byla znamení, že máme zelenou.

Okamžitě nás přestal zajímat nějaký hokej. Pavla si hladila ňadra a dívala se, jak se k ní pomalu přibližujeme. Franta před ní pokleknul a hlavu jí bez zaváhání zabořil do kundičky. Zdeněk se dal do sání jejich bradavek a Martin si bez ostychu vyndal z kalhot tvdýho ptáka a nacpal jí ho do pusy. Já jsem ještě postával opodál a váhal, co mám udělat. Když mi ale sama Pavla pokynula, abych šel, sundal jsem si taky kalhoty a postavila se k ní z druhé strany. Zatímco tedy Martinovi kouřila, mně ho honila.

Po chvíli jí Franta do vlhké kundičky strčil čůráka a mrdal ji. Já jsem se vystřídal se Zdeňkem v laskání jejích prsou. Martin si ho honil v ruce sám. Pavla co chvíli sténala a její tělo se otřásalo slastí a tím, jak to do ní Franta pral. Při mrdání jí také palcem mnul klitoris. Pak od ní ustoupil a přenechal místo dalšímu. Martin do ní okamžitě strčil ptáka, přidržoval si ji za nohy a mrdal ji pořádně tvrdě. Holka měla skoro problém nám ostatním kouřit a honit, jak zuřivě poskakovala. Prsa se jí na hrudníku houpala a vzájemně do sebe narážela. Když Martin skončil, přetočil jsem ji na břicho, naslinil jsem jí zadeček a klacek jí strčil do análu. Vykřikla přitom slastí, ale to zaniklo v hokejovém zápasu. Anál měla pořádně stažený a při mrdání mnou probíjela ohromná touha. Pavla mezitím klukům kouřila a honila. Zdeněk se potom rozhodl, že si lehne pod ní a ptáka jí vsune do kundičky. Zastavil jsem se tedy a nechal ho, aby ho do ní vrazil. Potom jsme ji oba najednou začali mrdat. Pavla sténala hrozně nahlas, ale Martin jí pusu ucpal svým klackem.

Po chvíli už jsem měl dost, a tak jsem místo přenechal Frantovi a šel dát Pavle čůráka do pusy. Když mi ho kouřila, po chvíli jsem se udělal a sperma jí nastříkal hezky do pusy, přičemž ona ho okamžitě spolkla. Franta se u mrdání její kakaové dírky udělal taky a spermatem jí postříkal celá záda. Zdeněk ji pořádně šukal do kundičky a cucal jí u toho kozy, které se nad ním houpaly. Martin stál kousek dál a ptáka si honil v ruce. Když bylo volno u Pavliny pusy, dal jí klacek do úst a nechal si ho od ní vykouřit. Držel jí hlavu a ptáka jí zasouval až hluboko do krku. Po chvíli jí postříkal obličej. Poslední zůstal Zdeněk, který se jí vystříkal do kundičky.

Skončili jsme akorát, abychom viděli posledních pět minut ze zápasu. Pavla se šla po tomto výkonu osprchovat. Když odcházela, dal jsem jí o dva tisíce víc a pořádně ji za to pleskl po zadku. K mému překvapení se tomu usmála a smyslně se na mě podívala – začínal jsem tušit, že budu muset začít vydělávat víc.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt