gay

KATEGORIE: Gay

Ajťák, co mi provětral soubory

K nám do práce se už delší dobu sháněl šikovný technik přes počítače, který by dal konečně dohromady všechny programy, které nám nefungovaly. Trvalo to dlouho, ale jednoho dne nastoupil mladý a hubený programátor Martin, který si neustále nervózně postrkoval po nose brýle. Vypadal jako klasický ajťák, který právě vylezl ze školy – těkal pohledem po místnosti a se všemi si horlivě potřásal rukou. Když jsem se mu představoval já, překvapilo mě, jak pevný a teplý má stisk. Když mou ruku pustil, ještě půl dne jsem vnímal na ruce teplo jeho dlaně. Bylo to podivné.
Přečíst
Autor:
Jan B.
Publikováno:
2. 3. 2016
Přečteno:
5321x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt