gay

KATEGORIE: Gay

Dostaveníčko s asistentem veterináře

Můj pes byl na tom opravdu velmi špatně. Už několikátý den pořádně nežral, a pokud už do sebe něco dostal, okamžitě to vyzvracel. Další den ráno už se skoro ani nedokázal postavit na nohy, jak byl zesláblý, a tak jsem neváhal a naložil ho do auta, směr veterina. Celý rozklepaný jsem ho donesl do ordinace a položil na stůl. Doktor provedl potřebná vyšetření a jeho asistent mu se vším pomáhal. I když jsem byl bez sebe strachy kvůli hafanovi, neunikl mi asistentův upřený pohled.
Přečíst
Autor:
Michal V.
Publikováno:
12. 11. 2014
Přečteno:
5006x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Gay

Náš zámecký víkend

Přítel Filip měl mít narozeniny, a tak jsem rozhodl, že ho překvapím. Na víkend jsem nám objednal pobyt na zámku se vším všudy. Dobrým jídlem, dobrou společností, dobrou zábavou. Hned v pátek po práci jsem Filipa odvezl domů, kde nás u vchodu čekaly sbalené kufry. Nejdříve se přítel podivoval, ale když jsem mu přikázal, aby se převlékl a nechal se překvapit, poslechl mě. O pět minut později přišel převlečený do tříčtvrťáků, ve kterých měl boží zadek a letní košile.
Přečíst
Autor:
Michal V.
Publikováno:
28. 8. 2014
Přečteno:
6212x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt