lov na dívku do trojky

KATEGORIE: Skupinový sex

Lov na dívku do trojky

Autor:
Lucie M.
Publikováno:
28. 3. 2014
Přečteno:
9318x
Seděli jsme na baru a mlsně se rozhlíželi po místnosti. Já jsem měla v ruce cuba libre a Honza pivo. Parket se pomalu ale jistě plnil a já cítila, že dnešní noc bude úžasná. V sexy šatech jsem si připadala atraktivní, ale na mně to vcelku dneska nezáleželo. Dnes byl na řadě Honza se zajišťováním našeho třetího člověka na sex.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

S Honzou jsme spolu byli něco přes pět let. Ve vztahu jsem se sem tam pohádali, ale ten sex... No, co vám budu povídat. Ten byl prostě bez chyby. A právě proto mě velmi ranilo, když počáteční jiskra asi po třech letech začala pomalu mizet. Vyzkoušeli jsme snad všechno, co šlo, jen aby se to zlepšilo. Nové polohy, vibrátor, pouta, čokoládu a šlehačku na tělo, hraní rolí, ale stále nic nepomáhalo. Sex byl mdlý a nudný.

Až potom jednoho dne přišel Honza s nápadem, abychom zkusili trojku. Nejdříve jsem se zdráhala, ale po dalším nepovedeném čísle jsem přestala váhat. Dali jsme si inzerát a netrvalo ani týden a našla se jedna dívka, která to chtěla zkusit. Tu noc jsem zažila ten nejsilnější orgasmus v celém svém životě.

Od té doby jsme se s Honzou každý pátek vypravili do nějakého klubu ve městě, abychom zde "ulovili" nějakou dívku. Zjistili jsme, že je totiž mnohem vzrušující si je vybírat jako maso na trhu, než anonymně podávat inzeráty a emaily. Navíc jsme tak měli možnost flirtovat a zkoušet štěstí - vždycky jsem se těšila na to očekávání - bude souhlasit nebo odmítne?

S mužem jsme sice zkoušeli sex také, ale se ženami to bylo lepší. Já, Honza a nějaká další dívka, to byla ta nejlepší kombinace.

Ze vzpomínání na tu kouzelnou první noc, kdy jsme odhalili, co nás oba dva přivádí do varu, mě Honza upozornil na drobnou plavovlásku, která zrovna přicházela k baru. Kritickým okem jsem zhodnotila její tělesné křivky a nakonec musela říct ne. Na můj vkus byla až příliš vyhublá a navíc neměla skoro žádný zadek. To asi Honza přehlédl, protože jinak měl raději macatější zadečky, které přímo lákaly k tomu, aby je někdo pořádně propleskl.

Když jsem zamítla, byla jsem na tahu. Zkoumavě jsem si prohlížela všechny ty nakrucující se dívky a vybírala takovou, jejíž hlavu bych si dokázala představit mezi svýma nohama. Ano, zvláštní, já vím, ale moje taktika neselhala nikdy. Tímto způsobem se mi ještě nepovedlo vybrat takovou, která by moje očekávání potom nesplnila.

A pak jsem ji uviděla.

Seděla na konci barového pultu a smutně se dívala do skleničky, ve které jsem tušila vodku s tonikem. V ruce měla telefon, na který se bezděky každou chvíli podívala, a poté se vždy napila. Měla velmi krátké černé vlasy, piercing v nose a dmoucí se hrudník. Na zbytek těla jsem neviděla, ale předpokládala jsem, že to bude extra třída. Ukázala jsem ji Honzovi a ten okamžitě souhlasil.

Počkali jsme, dokud ta dívka nevypila další dvě skleničky. Tím nám hodně ulehčila práci, která spočívala v otupení uvažování. Nyní byl na řadě Honza. Nechala jsem ho jít, aby ji okouzlil. Nejdříve bylo zapotřebí dívku donutit tančit, poté ji ještě jednou pozvat na něco dobrého k pití a poté začít mluvit o sexu ve třech. Potom, když se dívce taková věc nevzpírala, jsem přišla na scénu já, abych dívku dopřesvědčila. A pak už následovala jen cesta na byt, který byl kousek odtud.

S touhle dívkou to šlo jako podle učebnice. Bez váhání souhlasila s tancem i následným drinkem. Ve tváři sice měla ještě ten utrápený výraz jako předtím, ale zdálo se mi, že jsem v něm viděla i škodolibou radost. Ať už jí odkopl kdokoliv, chtěla se mu pomstít.

A my jsme jí chtěli dát dobrou příležitost.

Netrvalo dlouho a všimla jsem si, že na mě míří Honzův prst. Lovení se blížilo do finále.

Dívka ani nepleskla Honzovi facku, ani znechuceně neodešla, což jsem brala jako dobré znamení, abych se k nim připojila. Když jsem k nim došla, Honza mi dívku představil jako Lucii, která by ráda zkusila něco nového.

S úsměvem jsem si dívku ještě jednou prohlédla a pochvalně jsem musela uznat, že jsem vybrala dobře. Abych to neprodlužovala, podala jsem si s dívkou ruku a po několika minutách navrhla, abychom šli.

Jakmile jsme dorazili na byt, nechala jsem Lucii, aby se trochu porozhlédla a poté ji zavedla do ložnice. Tam jsem se s ní posadila na postel a chvíli se na ni dívala. Poté jsem ji pohladila po tváři a lehce se k ní přiblížila. Okamžitě pochopila, takže se také naklonila a naše rty se setkaly. Po prvním polibku jsem se na ni podívala, jestli si to nerozmyslela, ale neviděla jsem na její tváři nic jiného, než dychtivost. Políbila jsem ji tedy znovu, přičemž jsem zapojila jazyk. Lucie mi dotyky jazykem oplácela a nepřestávala se usmívat. Její jazyk měl lehce nakyslou chuť po vodce, ale nevadilo mi to. Spíše mě to více vzrušovalo.

Honza k nám pomalu přistoupil a posadil se vedle Lucie. Opatrně jí pohladil po noze a poté zajel do jejího rozkroku. Poslušně roztáhla nohy, aby mu umožnila lepší přístup. Zatímco já jsem se s ní líbala, Honza jí vysvlékl krátkou černou sukeň a síťované punčocháče. Potom si klekl k její kundičce a začal jí vylizovat. Lucie strnula, ale spíše slastí než proto, že by se jí to nelíbilo. Přidržela jsem si její hlavu, aby mi nevyklouzla a nepřestávala zaplňovat její ústa svým jazykem. K tomu jsem jí masírovala prsa a ona ty moje.

Pak jsem přestala a dovysvlékla jak sebe, tak ji. Všichni tři jsme tak byli nazí a nadržení.

Donutila jsem Honzu, aby se postavil a my se mohly podělit o jeho velké péro. Střídavě jsme ho dráždily rukou i pusou a někdy se naše jazyky setkaly. V takové chvíli mnou projelo šílené vzrušení.

Jakmile byl Honza připravený, nasadil si kondom, zatímco Lucie si klekla na všechny čtyři na postel. Potom ho do ní Honza bez smilování vrazil tak silně, až vykřikla. Já jsem si lehla před Lucii, aby tak měla přístup k mojí kundičce. Zatímco tedy Honza do Lucie zuřivě bušil a plácal ji přitom přes zadek, až skoro křičela bolestí a slastí zároveň, dělala mi dobře jazykem. Pak klesla na předloktí a přidala k lízání ještě prsty.

Pocit blaha mnou přímo probíjel.

Potom jsme se vystřídaly. Honza si lehnul na záda a já si jeho klacek strčila do análu. Zatímco jsem na něm poskakovala jako na trampolíně, on si nad obličejem přidržoval Luciinu lasturku, kterou velmi pečlivě vylizoval. Cítila jsem, že velmi brzy vyvrcholím, a tak jsem začala Honzu dráždit rukou na varlatech - to mu vždycky ještě více ztvrdl.

Orgasmus se dostavil vzápětí. Kvílela jsem jako kočka a nehty zatínala do peřiny. Jakmile bylo po všem, slezla jsem z Honzy a přistoupila k Lucii, které jsem začala olizovat bradavky. Díky tomu vyvrcholila zanedlouho také. Poslední Honza se potom postavil a stačilo jen pár správných doteků, aby nás obě postříkal spermatem.

A v té chvíli se v chodbě rozezněla písnička od Shakiry. Lucie se okamžitě vymrštila na nohy a telefon vzala. Rozhovor zakončila slovy, "Hned jsem tam.". S úsměvem si rychle posbírala svoje věci, oblékla se a s obyčejným nashledanou zmizela. My jsme se, stále ještě nazí, vůbec na nic nezmohli.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt