moje první swingers party

KATEGORIE: Skupinový sex

Moje první swingers party

Autor:
Lucie M.
Publikováno:
5. 6. 2014
Přečteno:
23761x
Ještě se naposledy prohlížím v zrcadle a upravuji si pečlivě natočené zrzavé vlasy, i když vím, že je to zbytečné, protože si je dnes stejně pořádně rozcuchám. Modrýma očima si kontroluji veškeré linky a oční stíny. Rty mám zvýrazněné červenou rtěnkou, kterou si právě uklízím do kabelky.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když mě Marie vyzvedává, jsem připravená. Tedy alespoň si to myslím.

Je kolem desáté večer a ulice jsou nezvykle tiché. Jdeme vedle sebe mlčky, každá ponořená do svých myšlenek. Abyste rozuměli, mířily jsme na swingers party jednoho našeho kamaráda. Jak já, tak Marie jsme obě nezadané a vcelku rády zkoušíme nové věci. Jednou už jsme spolu absolvovaly trojku s mým bývalým přítelem. Takže když nás náš společný spolužák Martin pozval na tuto akcičku, ani nás nenapadlo, že bychom mohly odmítnout.

Jelikož už jsem chlapa nějakou chvíli neměla, byla jsem vcelku nadržená, když jsem stoupala po domovních schůdcích nevelkého domu, který vypadal skoro tak nevýrazně, že by se dal přehlédnout. To, co se ale mělo dít uvnitř, mělo být přesným opakem.

U dveří nás uvítal náš hostitel. Měl na sobě upnuté kalhoty, ve kterých se mu rýsovala jeho velká chlouba. Už na škole o něm bylo všeobecné známo, že je nadprůměrně vyvinutý.

Nesměle jsme vstoupily dovnitř, kde hrála veselá hudba. Lidé tancovali nebo pili a živě se bavili. Všichni byli sice ještě oblečení, ale napětí viselo ve vzduchu. Atmosféra „večírku“ byla sexuálně nabitá a na všech bylo znát, že si to uvědomují. To elektrizující očekávání mě probíjelo podél celé páteře.

Posadily jsme se s Marií na gauč a začaly se bavit s ostatními příchozími, které jsme neznaly. Někdo mi do ruky vrazil panáka a já, aniž bych se ptala co v něm je, ho s chutí vypila. Chtěla jsem se dostat do té správné nálady, než dojde na to nejdůležitější. Jména mi s přibývajícími panáky splývala a mizela v nenávratnu.

Byla jsem uvolněná a připravená.

A už se mi nechtělo ani v nejmenším čekat.

Přisunula jsem se ke klukovi, se kterým jsem si zrovna povídala a vrazila mu jazyk do úst. Netušila jsem ani, jak se jmenuje, ale v danou chvíli mi to bylo jedno. Jeho reakce byla pohotová. Otočil se ke mně a opětoval mi mou náklonnost, přičemž mi rukou zajel mezi nohy. A tím se všechno spustilo.

Jazykem jsem mu kroužila v ústech a cítila, jak mi jeho ruka masíruje klitoris přes tanga, která mi vzápětí zařízl a pohyboval s nimi ze strany na stranu, aby mi tak dráždil kundičku. Zavzdychala jsem mu do úst.

Vnímala jsem, jak se akce rozeběhla i okolo nás. Když můj společník poklekl, aby mě mohl uspokojit jazykem, rozhlédla jsem se po místnosti. Už to tu nevypadalo, jako když jsme přišly. Polovina lidí se během těchto asi deseti minut vysvlékla do naha a vzájemně se prohlížela a hladila. Všimla jsem si, že vedle gauče stojí nerozhodně jeden mladík a zvědavě si mě prohlíží. Péro už měl vytažené a honil si ho.

Posunula jsem se na kraj gauče a bez zaváhání ho vzala do úst. Škádlila jsem ho jazykem a mírně mu kousala do uzdičky, na což reagoval sténáním. Potom se naklonil tak, aby dosáhl na moje prsa, takže zatímco jsem ho kouřila, mi je masíroval a hnětl.

Ten kluk, co mi lízal kundičku, mezitím přestal a bez dalšího protahování mi ho tam strčil. Zavřískla jsem slastí, když mi jeho nádobíčko klouzalo v lasturce tam a zase zpátky. Zároveň jsem nepřestávala toho druhého řádně kouřit. Když jsem mu takto připravila čůráka, otočil se a pořádně ho zabořil do nějaké dívky, která tam jiné lízala kundičku. Ta si k tomu začala masírovat klitoris. Druhé dívce potom v puse kroužil penis našeho hostitele.

Marie, která stále ještě seděla vedle mě na gauči, a kterou obsluhoval nějaký další kluk, se ke mně naklonila a políbila mě. Opětovala jsem její polibek a také ji líbala. V jednu chvíli jsem její jazyk chytila mezi rty a sála ho, jako kdyby to byl péro. Jezdila jsem po něm sem a tam až do chvíle, kdy mě můj nabíječ donutil slézt z gauče a kleknout na všechny čtyři. Pak mi ho tam vrazil znovu a řádně do mě bušil. Prsa se mi zuřivě houpala tak, až to bolelo.

Vzduch kolem mě byl plný stenů a vzdechů, což mě vzrušovalo ještě víc. Nejedna holka už se stihla udělat, ale chlapi jako kdyby stále neměli dost. Jejich výdrž byla opravdu překvapivá.

V té chvíli se přede mě přisunula nějaká dívka a nabídla mi svoji kundičku k polaskání. Hned jsem do ní zabořila jazyk a pomalu s ním přejížděla přes její kopečky, až vřískala jako kočka. Pak jsem přidala ještě dva prsty, kterými jsem zajížděla tak hluboko, jak to jen šlo. Netrvalo dlouho a ta holka vyvrcholila. A já hned po ní.

I můj obsluhovač byl značně unaven, a tak mi záda postříkal spermatem o chvíli později. Když jsem se už už chystala, že se zvednu a trochu si odpočinu, někdo mě přitlačil zpátky k zemi a narval do mě svoje nádobíčko. Šokem jsem vyjekla. To ohromný péro jsem cítila skoro až v břiše, ale o to překvapivější bylo, jak vzrušující to bylo.

Stačilo jen několik zásunů Martinova čůráka a znovu jsem se udělala. Jemu to však nestačilo. Jakmile orgasmus odezněl, otočil mě čelem k sobě, chytil mě za hlavu a nacpal mi ho do pusy. Zajel mi tak hluboko do krku, že jsem musela silou potlačit dávící reflex. I tak jsem se ale nedala a rukou mu zároveň dráždila koule. To ho nakonec dodělalo.

Když jsem se narovnala, zjistila jsem, že jsme byli poslední dva, kteří souložili. Ostatní leželi roztroušení po celé místnosti a unaveně oddechovali. S Marií jsme odcházely něco kolem třetí hodiny ráno a musím přiznat, že druhý den jsem měla co dělat, abych se mohla hýbat.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt