mokré snění

KATEGORIE: Skupinový sex

Mokré snění

Autor:
Lucie M.
Publikováno:
1. 7. 2014
Přečteno:
8364x
Už delší dobu jsem chtěla vyzkoušet v sexu něco nového. Měla jsem teď pro to prostor, jelikož přítele jsem už nějaký ten čas neměla. Inspiraci jsem hledala především na internetu, přesněji řečeno na všech možných porno kanálech, které jsem znala. Zkoumala jsem jednotlivé kategorie a představovala si, že jsem namístě těch hereček, že to jsem já, komu ti sladcí kluci masírují kundičku, že jsem to já, kdo kvílí během pořádného orgasmu, že to jsem já, na koho stříkají teplé sperma a já ho pak polykám.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Nejvíce se mi líbila představa několika mužů. Třeba tři, čtyři jedinci, kteří se budou věnovat jenom mě a pak mě všichni postříkají. Stále jsem se této představy nemohla zbavit. Stačilo, abych si na to vzpomněla, a okamžitě jsem vlhla. A to i v práci během porady nebo při nákupu v supermarketu.

Nedávno jsem dokonce byla pozvaná na návštěvu ke svým přátelům. U stolu k večeři se nás sešlo devět – všichni byli samozřejmě v páru, jen já přišla sama. To mi ale nevadilo. Horší bylo, že i když jsem věděla, že všichni ti muži mají manželky a někdy i doma děti, představovala jsem si, že si je odvádím do vedlejší místnosti, kde mě všichni postupně vyšukají.

Úplně jsem cítila, jak vlhnu. Potřebovala jsem se té nevybité sexuální energie zbavit. S omluvou jsem si odskočila do koupelny, kde jsem se nejdříve na sebe dívala do zrcadla a pokoušela se vzpamatovat, ale když to nezabralo, musel nastoupit silnější kalibr. Sundala jsem si kalhotky a začala si dráždit klitoris. Přejížděla jsem přes něho rukou a představovala si, že prsty, kterými si zajíždím do lasturky, nejsou moje, ale nějakého muže.

Ve chvíli, kdy jsem se ale blížila do nejlepšího, někdo zaklepal na dveře. Byla to Kamila, která si nutně potřebovala odskočit. Rychle jsem se tedy upravila, opláchla si ruce a při cestě z místnosti se na ni mile usmívala, aby mě snad z něčeho nepodezřívala.

Domů jsem jela nervózní a vzrušená. Večeře nakonec byla nudnější, než by se mohlo zdát a moje představy s každou přibývající půl hodinou hraní Česka nabíraly na obrátkách. Nakonec jsem se omluvila, že mi není moc dobře a odešla dříve.

Do bytu jsem dorazila kolem jedenácté večer. Okamžitě jsem vyndala lahev vodky a začala se bavit po svém. Naposledy ještě vím, že jsem tancovala po pokoji při imaginární hudbě, která zněla jen v mé hlavě.

A potom jsem se probudila do tmy.

Před očima jsem měla naprostou tmu, přičemž mě něco tlačilo do víček. Došlo mi, že mám na sobě škrabošku. Asi jsem se po tom „vydařeném“ večírku o jedné osobě, dokázala dostat do postele a nasadit si škrabošku na spaní.

A pak jsem uslyšela, jak se otevírají dveře. Vyděšeně jsem si sundala masku právě včas, abych viděla, jak ke mně do ložnice vchází svalnatý muž jenom v trenýrkách. Zmateně jsem koktala něco o tom, že by tu neměl být, že je to můj dům a že tu nejsou žádné peníze, které by mohl ukradnout. On se však zasmál a místo vysvětlování se natáhl na postel vedle mě a políbil mě.

Asi jsem včera večer šla ještě někam do baru – napadlo mě, ale jeho rty byly tak sladké, že jsem nad tím nechtěla přemýšlet.

Nechala jsem se laskat a ve chvíli, kdy mi zajel rukou mezi nohy, jsem zavzdychala. Ani mě nenapadlo, že bych se snad měla bránit. Když mě ale vzal oběma rukama za hlavu, aby si mě přidržel při líbání, došlo mi, že to není jeho ruka, která mi šmejdí po poštěváčku. Byl to další kluk. A další se na mě usmíval ode dveří.

Ačkoliv jsem ve své ložnici měla tři neznámé muže, necítila jsem se v nebezpečí. Spíš naopak.

Zatímco jeden jazykem klouzal po mém těle směrem k mé kundičce, popadla jsem ty dva za jejich trenky a sundala jim je. Penisy obou dvou byly pěkně v pozoru, a tak jsem je začala honit a střídavě si je strkala do pusy a kouřila je.

Ten dole se s tím moc nepáral a během chvilky jsem ucítila, jak mi jeho pták klouže do těla. A pak začal přirážet. Vrážel ho do mě rychleji a rychleji, až jsem skoro nebyla schopná obstarávat i ty dva další. Jeden z nich si tedy vypomohl sám, a zatímco se na mě díval, si ho sám honil. Druhého jsem chvilkami kouřila a tahala ho za varlata.

Najednou ten dole – pojmenovala jsem si ho v duchu na Daniela – do mě přestal strkat svoje nádobíčko a vyměnil si svoje místo s Jakubem, který si teď honil sám. Ten mi však ptáka strčil do zadečku. Nejdříve to trochu zabolelo, ale anál jsem měla ráda, takže se brzy pocity změnily na slastné. Měl mnohem většího čůráka než Daniel.

Poslední Roman popadl moji hlavu a přidržoval si ji, když mi do pusy strkal svůj pyj. Zakuckávala jsem se a žaludek se mi zvedal, navíc do mě Jakub zajížděl hodně hluboko. Daniel mi zatím hnětl prsa a mezi prsty mnul bradavky. Najednou se Roman prostřídal s Jakubem, který si mě otočil na břicho a strčil mi ho do kundičky zezadu. Před ústy jsem pak měla dva ptáky, které jsem střídavě honila a kouřila. Daniel to po chvíli nevydržel a postříkal mi celý obličej.

Já jsem si potom lehla na Jakuba, který mi strčil ptáka do kundičky a Roman si stoupl za mě a strčil mi ho do zadečku. Okamžitě mě zaplavila vlna slasti. Bylo to neuvěřitelný, mít v každém otvoru jeden penis. Stačila chvilka a pár menších pohybů a udělala jsem se.

Jakub a Roman si potom stoupli přede mě a nastříkali mi do pusy. Okamžitě jsem jejich nadělení spolykala a spokojeně si lehla na postel.

A v té chvíli jsem se probudila. Ležela jsem rozcuchaná na zemi v obýváku a vedle sebe měla vypitou láhev vodky. Svět kolem mě se točil tak, že jsem nebyla schopná se ani zvednout. A ten den jsem si řekla, že už si opravdu musím najít chlapa.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt