netradiční trojka

KATEGORIE: Skupinový sex

Netradiční trojka

Autor:
Petra Z.
Publikováno:
26. 11. 2014
Přečteno:
10328x
Nikdy jsem nebyla žádná nemrava, ale sex jsem prostě měla ráda. A poslední dobou se mi neustále ve snech objevovala jedna fantazie – byla jsem v ní já, můj přítel Roman a nějaká cizí holka. Ti dva si to spolu rozdávali a já jim dávala příkazy jako svým loutkám. Střídavě jsem říkala té holce, co má dělat Romanovi a potom naopak jemu, jak to má dělat té holce. Já jsem mezitím seděla stranou a dívala se na ně, zatímco jsem si dělala dobře rukou. Už jen když jsem si to představila, tak jsem vlhla.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Dlouhou dobu jsem ale neměla odvahu na něco podobného zavést řeč. Bála jsem se, že to Roman odmítne a potom si o mně bude myslet něco špatného. Sen se ale pořád vracel a moje touha proměnit ho ve skutečnost rostla. Když jsem ale sebrala odvahu a Romanovi ji řekla, okamžitě ji odmítl. Nechtěl mě „podvádět“, ani v případě, že já jsem to schvalovala a vlastně byla navrhovatelem. Snažila jsem se ho přemluvit, ale trval na svém. Žádný sex s další holkou.

Když jsme spolu byli venku, dívala jsem se po procházejících dívkách a představovala si je ve svém snu. Vroucí touha byla čím dál silnější, až jsem nedokázala myslet na nic jiného a náš normální sexuální život šel z kopce.

A to až do okamžiku, než Roman konečně souhlasil. Pod podmínkou, že mu to nikdy nebudu vyčítat jako nevěru, souhlasil s tím, že můžu sehnat nějakou holku, na tu naši podivnou „trojku“. A tak jsem okamžitě začala.

Projížděla jsem jména jednotlivých holek ve svém diáři a hledala takovou, která by byla ochotná tenhle zážitek podstoupit. Probrala jsem mnoho jmen a narazila jsem i na takové, které by šly, ale jednoduše neseděly do mé představy. Měla jsem jasnou vizi a přesně té jsem se také chtěla držet. Ale nakonec jsem si vybrala.

Další den jsem se sešla s Dášou, abych se jí zeptala, zda-li by nechtěla zkusit v sexu něco nového. Byla šokovaná tím, co jsem jí nabídla, v podstatě jsem jí naservírovala svého kluka, ale když si mou představu vyslechla až do konce, byla více než zvědavá. Nakonec souhlasila s tím, že druhý den večer přijde a vyzkoušíme to v reálu.

Byla jsem hrozně nervózní, ale také velmi nadržená. Opravdu se všechno dalo do pohybu tak, jak jsem to chtěla. Připravila jsem nějaké zobání a především dobré a silné víno, které nám mělo pomoci překonat počáteční rozpaky. Roman byl nervní a neustále chodil po pokoji. Pořád se mě ptal, jestli to myslím vážně a jestli to není jen nějaká zkouška. Když jsem ho asi podesáté ujišťovala, že ne, zazvonil zvonek a já šla otevřít.

Za dveřmi stála s rozpaky Dáša v upnutých šatech, které jí šíleně slušely. Nechala jsem ji, aby šla dál a posadila ji vedle sebe na gauč. Roman seděl naproti nám. Nejdříve jsem ty dva seznámila a potom jsem hodně upila ze své skleničky vína, abych se uvolnila a začala nějak konverzaci. Povídala jsem si spíše s Dášou, ale snažila jsem se, abych uvolnila oba dva a atmosféra aby byla příznivá pro všechny. Slova se mi řinula z úst jako vodopády, takže nebyl až takový problém oba donutit, aby se dobře bavili. Dáše jsem dala ruku na stehno a sem tam ji pohladila po noze. V jednu chvíli jsem jí odhrnula něžně vlasy z tváře.

A potom jsem ji políbila.

Chtěla jsem, aby všechno napětí z nás všech opadlo a naopak ho vystřídalo sexuální vzrušení. Dáša měla sladké rty a já ji na ně měkce hubičkovala. Roman se na nás zvědavě díval. Hladila jsem Dášu po tváři a po rukou, tiskla jsem se k ní co nejblíže. Vzrušením jsem nemohla skoro dýchat.

Poté jsem se od ní odsunula a řekla Romanovi, že chci, aby udělal to, co jsem dělala já. Uposlechl – vyměnil si se mnou místo a něžně Dášu líbal na rty. Jazykem jí kroužil v ústech, zatímco si její tvář tiskl těsně ke své. Potom jsem mu řekla, aby jí zajel rukou mezi nohy a hladil ji v rozkroku. Splnil. Jeho ruka se posunula do jejího klína, který ona ochotně nabídla tím, že roztáhla nohy. Všimla jsem si, že nemá kalhotky. Přikázala jsem Romanovi, aby Dášu začal prstit.

Naslinil si tedy prsty a zajel s nimi do její lasturky. Pomalu se pohyboval dovnitř a ven a na jeho ruce uplývala Dášina šťávička. Dáše jsem řekla, aby mu mnula rozkrok a nepřestávala ho přitom líbat. Divoce se k sobě tiskli a vzájemně si masírovali genitálie. Pořádně jsem z toho vlhla.

Řekla jsem Dáše, aby mu ho začala kouřit. A i ona mě na slovo poslouchala. Přesně podle mých pokynů mu sundala kalhoty, přičemž dále jsem jí popisovala, jak mu ho má kouřit. Jak mu má přejíždět zoubky jemně po uzdičce, jak mu má pevně v ruce tisknout ptáka, jak má sát a stahovat jeho předkožku. Když jsem se na to dívala, rukou jsem si hladila svoji micinu.

Romanovi jsem přikázala, aby Dáše svlékl zbytek oblečení, položil ji na sedačku a zabořil do ní svoje nářadíčko. A ve chvíli, kdy do ní pronikl, vsunula jsem si do kundičky prsty. Stejnou rychlostí, jako on bušil do Dáši jsem se prstila a sténala do rytmu s jeho pohyby. Dáša tiše kňučela slastí, když ho do ní hluboko vrážel až po kořen. Pak jsem mu přikázala, aby jí ho dal do análu. A to vyvolalo další vlnu vzrušení a stenů. Viděla jsem, jak se jeho penis pohybuje, jak zajíždí a vyjíždí z jejího zadečku. Tohle bylo mnohem lepší, než moje představa.

Když jsem se nabažila téhle pozice, řekla jsem jim, aby si Dáša klekla na všechny čtyři a Roman si ji vzal zezadu do kundičky. A při šukání, aby ji pleskal po zadečku. Do detailu mě poslechli a vášnivě spolu mrdali podle mých pokynů. S každým dalším plesknutím a Dášiným zasténáním jsem byla blíže a blíže vyvrcholení. Pak se ve mně nahromadila všechna ta slast a já se ztrácela v bouřlivém orgasmu, který mi kroutil tělem, až jsem málem ztratila vědomí.

Okamžik po mně se udělal i Roman, kterému jsem přikázala, aby Dáše nastříkal do pusy, a aby to ona spolkla. Když byl hotový, nakázala jsem mu, aby Dášu lízal tak dlouho, dokud se neudělá. Jazykem jí tedy ještě chvíli klouzal přes klitoris a kousal jí do stydkých pysků, dokud i ona se neudělala a nezmáčela ho svou sladkou šťávičkou.

Po tom skvělém konci jsme se s Dášou rozloučili a poděkovali jí, za tenhle zážitek. S Romanem jsme se potom ještě mazlili na pohovce a slíbili se, že ačkoliv to bylo skvělé, už to nikdy nebudeme dělat. Jedině by se jednalo o regulérní trojku.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt