orgie po pracovní době

KATEGORIE: Skupinový sex

Orgie po pracovní době

Autor:
Bára Š.
Publikováno:
17. 8. 2013
Přečteno:
5530x
Konečně jsem si sehnala brigádu. Pro mě docela podřadná práce - dělám za kasou. Ale co, mám alespoň něco. Když jsem poprvé vešla do obchodu, kde jsem měla pracovat, ihned se mi to tu zalíbilo. Bylo tady asi deset pokladen, z toho šest bylo obsazených. Potěšilo mě to, bude nás tu víc a nebude to nuda. Všichni pokladníci byli přibližně v mém věku, bylo tu pět holek a jeden kluk.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Vedoucí mi ukázala co a jak, vše bylo jednoduché a pohodové. Měla jsem radost, že jsem našla brigádu, kde se nebudu nudit. Když bylo v obchodě málo lidí, tak jsem se seznamovala s ostatními brigádníky. Všichni byli sympatičtí, skvěle se mi s nima povídalo. Všichni působili sebevědomě a zkušeně, zřejmě tu už nějaký ten pátek pracovali.

Občas se mi stalo, že když jsem se náhodou otočila, všimla jsem si, že mě většina z nich se zvláštním zkoumavým pohledem pozoruje. Nepřikládala jsem tomu velkou váhu, přece jen jsem tady nová.

Osmihodinová směna ubíhala opravdu rychle. Poslední hodinu už jsem byla docela unavená, ale přežila jsem to. Po ukončení prodejní doby mě čekalo nemilé překvapení - ještě nemůžu jít domů, musíme udělat inventuru.

Jediný brigádník mužského pohlaví mi nabídl, že mi ukáže co a jak. Přijala jsem a on mi šel ukázat sklad. Ocitla jsem se blízko něj, a tak jsem měla možnost si ho pořádně prohlédnout. Měl hnědé vlasy a oříškové oči, vypadal opravdu hezky.

Z ničeho nic mě chytil kolem pasu a přitáhl si mě. Byla jsem v šoku, ale neodporovala jsem. On se usmál a začal mé rty drtit těmi jeho. Nevěděla jsem, co si o tom myslet. Najednou se otevřely dveře. Já se lekla a škubla jsem sebou, snažila jsem se od něj odskočit. On mě držel pevně, neměla jsem šanci. Ve dveřích naštěstí nebyla vedoucí, ale jen ostatní brigádnice. On mě opět začal líbat, tudíž jsem neměla přehled o tom, co se děje.

Po chvíli jsem ucítila cizí ruce na mém zadečku. Nejdříve mě jenom jemně hladily, ale poté mi začaly pomalinku stahovat kalhoty. Bála jsem se, co přijde, a tak jsem se radši nebránila. Hezký brigádník dále drtil mé rty a pevně držel mou hlavu tak, abych se nemohla podívat, co se odehrává za mnou.

Když mi horké ruce začaly stahovat i kalhotky, pokoušela jsem se kopat. Ale bylo jich tam hodně. Nějaká brigádnice mě zezadu objala. Překvapením bylo, že byla úplně nahá. Měla velká ňadra, která jsem cítila na svých zádech. Rukama mi hladila zadeček. Bylo to zvláštní, ale vzrušující. Cítila jsem, jak si pod nás klekla jiná slečna. Začala nás hladit po stehnech. Bylo to opravdu vzrušující. Mé tělo sebou škubalo a já prahla po tom, aby ruku zasunula dovnitř. V tom jsem si uvědomila, že mám vlastně před sebou zástupce mužského pohlaví, a hned jsem mu začala rozepínat kalhoty. Šlo to ztěžka, stěžovala mi to nadutá boule v jeho rozkroku. Nakonec se mi to přeci jen povedlo. Vytrhla jsem se mu, otočila a předklonila. Než se stačil vzpamatovat, nasměrovala jsem jeho ztopořený úd do mé skulinky a vší silou jsem přirazila. Byl to božský pocit. Hned pochopil mou hru a začal přirážet, jak jen mu to síly umožňovaly.

Konečně jsem uviděla, co se děje. Holky si to tu rozdávaly, probíhaly tu přímo božské orgie. Teď, když už jsem o tom všem věděla, se to ani nezdráhaly dávat hlasitě najevo. Navzájem se lízaly, prstily, hrály si se svými ňadry. Líbilo se mi to, přidalo to na mém vzrušení. Chtěla jsem mít plné oba otvory. Poprosila jsem mého partnera, jestli mi nechce prstit zadeček. Na to ale slyšela jiná slečna, ihned přiběhla. V ruce měla obrovské dildo, kterého jsem si předtím nevšimla, a zabořila ho do mého analního otvoru. Cítila jsem, jak se ve mně téměř tře dildo a obrovský penis. Bylo to úžasné. Neměla jsem daleko k vyvrcholení. Jiná brigádnice si stoupla a šla ke mně. Předklonila se a vystrčila na mě její pevný zadeček. Neodolala jsem a začala jsem ji zezadu lízat. Líbilo se jí to a dávala to hlasitě najevo. Kluk divoce přirážel a slečna s dildem taky. Pode mě si lehla další slečna a začla mi prsty dráždit klitoris. To už jsem vybouchla. Cítila jsem, jak mě spaluje láva, úžasný pocit ukojení. Přirážela jsem jak divá, energicky jsem lízala slečnu přede mnou.

Takové orgie jsem ještě nikdy nezažila. Už teď se těším na příští směnu.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt