orgie ve sborovně

KATEGORIE: Skupinový sex

Orgie ve sborovně

Autor:
Marie D.
Publikováno:
18. 11. 2013
Přečteno:
24978x
Nastoupila jsem jako stážistka do jedné školy. Velice se mi tam zalíbilo, většina učitelů byla pod čtyřicet let a všichni byli milí a sympatičtí. Jeden mladý učitel za mnou přišel s tím, že s několika dalšími učiteli pro mě naplánovali večírek na přivítanou, ať se tedy dnes odpoledne dostavím do sborovny. Učitelé ve mně zanechali dobrý dojem a já se celý den těšila.
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Když jsem během odpoledne dorazila do sborovny, vše vypadalo slibně. Společně s mladým učitelem, který mě pozval, tu seděl další učitel a dvě učitelky. Všichni vypadali, jako kdyby právě dokončili vysokou školu. Na stole byla spousta chlebíčků a všichni účastníci popíjeli víno. Když jsem přišla, všichni zatleskali a pozdravili. Poté mě poprosili, jestli bych jim neřekla něco o sobě. Začala jsem vyprávět věci, které jsem měla napsané v životopisu, vtom mě ale učitel, který mě pozval, přehlušil otázkou: „A máš ráda sex?“ Úplně mě to zmátlo, zrudla jsem a nevěděla jsem, co říci. Usmála jsem se a vykoktala „no jasně.“ Všichni se zasmáli a já povídala dál. Po chvíli mě ten stejný učitel opět přerušil: „A můžu ti ho tam teď šoupnout?“ Všichni se začali smát, já tento typ humoru nechápala. Vnímala jsem to jako ironii, a tak jsem stejně ironicky odpověděla „no jasně.“

On se usmál, přešel ke mně a usadil se na židli hned vedle. Otočil se a políbil mě. Po chvíli se odtáhl a vyzval mě, ať povídám dál. Dolil mi víno a já vyprávěla. Občas jsem se zakoktala, protože jsem měla v hlavě jen jeho a nedokázala jsem se soustředit na to, co říkám.

Po páté skleničce vína jsem cítila, že se mi jemně motá hlava. Učitel sedící vedle mě se na mě pořád usmíval a já neodolala a políbila jsem ho, zřejmě za to mohlo to množství vína. On působil překvapeně, ale líbal mě dál. Všichni ve sborovně najednou ztichli. Podívala jsem se, co se děje a než si mě učitel vedle mě opět přitáhl, zahlédla jsem, že ti tři se taky líbají a osahávají. Zvláštní večírek, pomyslela jsem si. Ale učitel vedle mě byl natolik vzrušující a já pod dávkou alkoholu natolik sebevědomá a nadržená, že mi to vůbec nevadilo.

Vtom mě přestal líbat a otočil si mě. Nadzvedl mi sukni a stáhl kalhotky. Chvíli bojoval se zipem u svých kalhot, ale za chvíli ho rozepnul a zarazil do mě bez jakékoliv předehry jeho obrovský tvrdý klacek. Líbilo se mi, že se nesnažil o žádné něžnosti. Přirážel s takovou vervou, až mě z toho bolel podbřišek. Bolest jsem si ale užívala a přirážela přesně proti jeho přírazům, abych tu intenzitu a rychlost ještě zvýšila. Začala jsem křičet slastí. To přilákalo druhého učitele, který si trochu naslinil klacek a strčil mi ho do zadku. Anální sex jsem nikdy nepraktikovala, takže mým tělem projel záchvat bolesti. Začaly mi kapat slzy, bolelo to. Toho si ale ti dva vůbec nevšímali a oba přiráželi. Po chvilce se začala dožadovat sexu i jedna z učitelek. Chlapi mě teda nechali a vrhli se na ni. Já popadala dech a snažila se dát psychicky dokupy. Vtom ale ke mně přišla ta druhá učitelka, která si zřejmě myslela, že se mi líbilo mít obě dirky plné a narvala mi do análního otvoru nějaký kolík. Já myslela, že umřu bolestí. Ona však vesele pokračovala a prstila mě. Prstila mě tak úžasně, že nebýt toho kolíku v zadku, asi bych se hned udělala. Takhle jsem se najednou vznášela euforií a hořela bolestí.

Po chvilce mi kolík vyndala a já si oddychla. Pomalu jsem se zvedala s tím, že už toho mám dost a odejdu. Vtom ale přiběhl jeden z učitelů, chytil mě a vrazil ho do mě. Naštěstí použil ten otvor, ve kterém to bylo příjemné. Bylo to skvělé, vypadalo to, že se nakonec přece jen udělám. Bohužel jsem se nedočkala, protože se mi opět objevil v mém zadečku kolík a já poté omdlela.

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt