panny, panicové

KATEGORIE: Panny, panicové

Zaučení od nevlastní sestry

Konečně mělo vyjít naše poprvé s Natálií. Oba jsme byli v sexu nezkušení a na naše společné prožití tohoto velkého okamžiku jsme se hrozně těšili. Táta s přítelkyní měli být mimo město a nevlastní sestra měla přespat u přítele, takže jsme měli mít celý dům jenom pro sebe. Byl jsem rozhodnutý udělat z toho nezapomenutelnou noc, a tak jsem to všechno začal chystat už několik hodin předtím, než měla Natálie dorazit. Chtěl jsem, aby to pro nás bylo jedinečné.
Přečíst
Autor:
Dominik Š.
Publikováno:
29. 12. 2014
Přečteno:
15936x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt