panny, panicové

KATEGORIE: Panny, panicové

Naše poprvé na pikniku

S Igorem jsme spolu začali chodit v podstatě nedávno, ještě jsme spolu ani nespali. Vždycky jsme se jenom mazlili, než jsem to potom utnula. On by chtěl jít dál, ale já jsem si ještě nepřipadala dostatečně připravená. Jako byla jsem si jistá, že se chci odevzdat jemu, ale stále mi připadalo, že jsme spolu moc krátce. A hlavně jsem se hrozně bála. Igor to věděl, a tak na mě nenaléhal, ale kdo se na něho mohl zlobit, že to sem tam zkusil?
Přečíst
Autor:
Irena P.
Publikováno:
6. 10. 2015
Přečteno:
5043x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt