panny, panicové

KATEGORIE: Panny, panicové

Rituál zasvěcení

Naše rodina se odlišovala. Patřily jsme do Rodiny, kde platila tak trochu jiná pravidla, než v normální společnosti. Jako dítě jsem měl problém díky tomu zapadnout mezi své vrstevníky, což nakonec dopadlo tak, že mě rodiče vzali domů a učili mě sami. Naše Rodina je velké společenství, do kterého patří asi padesát lidí. Všichni se tu společně známe a dodržujeme společně řád a pravidla, která jsou pro nás určena. Je nevhodné, abychom se množili s ostatními lidmi, a proto se u nás sňatky domlouvají a první sex je rituálem zasvěcení. Dalo by se říct, že je to něco jako svatba.
Přečíst
Autor:
Josef Z.
Publikováno:
19. 7. 2017
Přečteno:
9816x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

KATEGORIE: Panny, panicové

První zásun na školní přespávačce

Svoje poprvé jsem zažil ve školní tělocvičně, kde se konalo přespávání ve škole. Této přespávací akce se totiž zúčastnila i Aneta, kterou jsem si už dlouho chtěl posadit na ptáka. Párkrát jsme spolu byli na rande, ale nic víc než pusa z toho nebyla a až doteď vlastně ani nebyla žádná pořádná příležitost nacpat jí mýho ptáka do pusy. Už jen když jsem ji viděl, její dokonalou zadnici, pták mi stál v pozoru. Ani jsem si ho nestíhal doma honit, jak jsem se nemohl zbavit myšlenek na její zadeček. A tak jsem toho chtěl využít a během té akce se jí nějak dostat do kalhotek. Už jsem taky chtěl konečně zasunout.
Přečíst
Autor:
Josef Z.
Publikováno:
8. 6. 2016
Přečteno:
11854x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt