panny, panicové

KATEGORIE: Panny, panicové

Maturák a moje poprvé

Na maturitní ples jsem se šíleně moc těšila. Byl to večer, na který jsem chtěla vzpomínat celý život – musel být dokonalý. Perfektní šaty, úžasný make-up, sladěné boty a nádherně vyčesané vlasy. A nesmíme také zapomenout na dokonalého partnera, který mě bude doprovázet. A tím měl být můj přítel Dominik, se kterým jsem chodila už skoro půl roku. Kromě toho, že večer budu středem pozornosti, měl nastat ještě jeden očekávaný okamžik. A to naše poprvé.
Přečíst
Autor:
Karolína K.
Publikováno:
26. 2. 2015
Přečteno:
5916x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt