panny, panicové

KATEGORIE: Panny, panicové

Přišla jsem o panenství s nepravým

O víkendu se u nás na vesnici měla konat zábava. Hrozně jsem se na ni těšila, protože tam měl jít i můj vyhlédnutý kluk. Honza se mi líbil už asi půl roku, ale pořád jsem neměla příležitost se k němu dostat nějak blíž. Neustále jsem na něho dělala oči, ale on si mě nevšímal, a tak jsem doufala, že na téhle zábavě se to změní. Dva dny před zábavou jsem se vypravila do města, abych si tam vybrala šaty a koupila nové boty. Chtěla jsem Honzu okouzlit. Vlastně přímo uchvátit.
Přečíst
Autor:
Klára S.
Publikováno:
28. 7. 2015
Přečteno:
5559x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt