panny, panicové

KATEGORIE: Panny, panicové

Sexy noční prohlídka zámku

Na našem zámku ve městě právě začala turistická sezóna, a tak se tu samozřejmě objevily také nové tváře. Průvodci se tu každý rok střídali, takže pokaždé bylo o prázdninách na co koukat. A obzvlášť letos. Mezi nově příchozími byl kluk jménem Radek, který byl fakt sexy kousek. Ne že bych se do něj hnedka zamilovala, ale jednoduše bych si s ním „dala říct“. A to i přesto, že bych mu tak darovala svoje poprvé. Byla jsem totiž panna.
Přečíst
Autor:
Lenka Š.
Publikováno:
25. 11. 2015
Přečteno:
7011x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt