panny, panicové

article

Odpanění baculky

Naše baculatá sousedka Anna se nikdy za svoje tělo nestyděla. Už když jsme byli malé děti a hráli...
Přečíst
KATEGORIE: Panny, panicové

Odpanění baculky

Naše baculatá sousedka Anna se nikdy za svoje tělo nestyděla. Už když jsme byli malé děti a hráli si spolu na ulici, nestalo se, aby byla šikanována od jiných dětí. Za svoji tloušťku se nestyděla a všem to dávala okázale najevo. Nevadilo jí, že jí tělo přetéká do všech směrů – ona se cítila sexy. A ráda to všem ukazovala.
Přečíst
Autor:
Miroslav L.
Publikováno:
6. 10. 2014
Přečteno:
11463x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt