panny, panicové

KATEGORIE: Panny, panicové

Naše propité poprvé

Naše parta se rozhodla, že pojedeme na celý týden do hor na chatu kamaráda Milana. Bylo to stranou vesnice, takže jsme měli jistotu, že naše povolnější veselí nebude nikoho otravovat. Těšili jsme se jako děti na Vánoce. A především já s přítelem Denisem, se kterým jsme plánovali, že se spolu poprvé pomiluje. Oba jsme byli nezkušení a toužili jsme o to přijít právě spolu.
Přečíst
Autor:
Monika K.
Publikováno:
29. 7. 2014
Přečteno:
7437x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt