panny, panicové

KATEGORIE: Panny, panicové

Poprvé za tisícovku

Na svoje poprvé si pamatuju naprosto přesně. Stálo mě tisícovku a šest korun navrch a bylo to po škole s jednou z mých spolužaček. Začalo to tak, že se na střední rychlostí blesku rozneslo, že Martina, ta něžná hezká dívka z vedlejší třídy, ukáže každému za dvě stovky prsa. Jako panic, žen neznalých, jsem se samozřejmě nechal zlákat a společně s dalšími kluky jsem dal celé svoje kapesné za to, abych mohl vidět pod školní tribunou její kůzlátka. Měla opravdu nádhernou postavu a prsa se jí na hrudníku přímo nadouvala. Měla minimálně trojky, které se jí nádherně těsnaly v podprsence. Tu si potom sundala a ukázala nám je v celé své kráse. Jakmile jsem se jich ale chtěl dotknout, okamžitě je zase schovala a se smíchem poznamenala, že to je za příplatek.
Přečíst
Autor:
Pavel K.
Publikováno:
2. 4. 2015
Přečteno:
6585x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt