panny, panicové

KATEGORIE: Panny, panicové

Ve třiceti stále pannou

Ještě nikdy jsem neměla chlapa. Letos jsem oslavila osm a dvacáté narozeniny a při sfoukávání svíček si přála jediné – najít toho pravého a konečně to udělat. Ano, bylo mi skoro třicet a ještě nikdy jsem neměla sex. Vážných vztahů jsem sice pár stihla, ale na styk nakonec nikdy nedošlo. Zpočátku jsem byla velmi ovlivněná svými rodiči, kteří mě vychovávali v silné křesťanské víře, tudíž jsem podle jejich přesvědčení neměla intimně poznat muže až do naší svatby. Ačkoliv jsem se z jejich pout nakonec vymanila, nic to neměnilo na tom, že na sex nedošlo. Čím déle jsem to oddalovala, tím hůře se mi hledal někdo, kdo by toho byl hoden. Měla jsem příliš přísná měřítka.
Přečíst
Autor:
Sandra L.
Publikováno:
13. 5. 2015
Přečteno:
6239x
article

Co tam najdete:

Kde se to odehrává:

Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Po registraci, která je zcela zdarma, získáte neomezený přístup ke všem povídkám. Zároveň vám bude umožněno jednotlivé povídky hodnotit a komentovat.

 

Registrovat

Přihlásit

 

 

 

 

Chcete dočíst až do konce?

Naše povídky jsou zdarma, vyžadují pouze Vaše přihlášení. Připojte se do našeho klubu a získejte 100% přístup do všech kategorií a povídek.

nebo
Vstoupit přes Facebook
Ochrana osobních údajů | Kontakt

Email odeslán

Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Pro dokončení vaší registrace pokračujte kliknutím na tento odkaz.

Ochrana osobních údajů | Kontakt

Gratulujeme Vám,

už jste pouze kousek od možnosti připojit se do našeho exkluzivního čtenářského klubu. Nyní již stačí pouze vyplnit Vaše heslo pro příští přihlášení a pokračovat kliknutím na tlačítko Aktivovat účet

Ochrana osobních údajů | Kontakt